Wpis z mikrobloga

"Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięcy osób na streamach, oczywiście na stronie na którą praktycznie nikt z Polski nie wchodzi
- dalej zarabia kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych na donejtach
- dalej ma 1000 +/- subow na kicku, co daje mu dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie (kick pobiera 5% prowizji zaledwie)
- dalej ma współprace bardzo dobrze płatne (keydrop płaci ogromne pieniądze, jest też betclic na Instagramie, ostatnio też widziałem jakąś gierkę reklamował)
- dalej są prowadzone rozmowy z FAME i chcą żeby walczył (a na kontrakcie kwota w okolicach miliona)
- dalej prowadzi życie jakie prowadził (drogi dom, drogie samochody, nowe rolexy, na niczym nie oszczędza)

Nitro radził sobie, radzi i będzie sobie radził, a jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie, nawet jak zbanuja go w całym internecie. Ludzie z jego ilorazem inteligencji zawsze lądują na samym szczycie.

HEJT w komentarzach = ból dupy
Każdy komentarz obrażający jego rodzinę (wjazdy na kilkuletniego syna itd. usuwam, nie zablysniesz)

#famemma #nitro #nitrozyniak
Daddy2137 - "Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięc...

źródło: temp_file1287699713337929426

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Daddy2137:

jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie


No tak, bo życie to są tylko pieniądze. On jest w związku z dziewczyną, która prawdopodobnie jest z nim tylko dla kasy i jest bardzo zakompleksionym małym człowiekiem. Za żadne pieniądze nie zamieniłbym się z nim na życia*

*nawet zakładając, że dziecko jest jego, na co są konkretne przesłanki, że nie
  • Odpowiedz
@Daddy2137: ziomuś że sobie napiszesz i 100 postów że jest innaczej to i tak prawdy nie zmienisz. Widać że jedzie z oszczędności i liczy że zła passa się odwróci. No ale niestety ma to na co sobie zapracował i dobrze. Nauczka dla innych miernot takich jak on.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamil32123 dla ciebie podniecanie się = napisanie dłuższego wpisu. Wiem, że twoje IQ jest zbyt niskie, żeby napisac chociaż 3 zdania z sensem, ale dla takich ludzi jak ja to taki post to chwila roboty
  • Odpowiedz
@Daddy2137: tak tak Sergiusz jesteś królem spokojnie tam. tylko ty możesz brać kredyty w tym kraju innym nie dają. A co do mojej zamożności to moje dzieci mają już na starcie więcej niż jemu się uda uzbierać do końca życie XD.
  • Odpowiedz
@Daddy2137 rozumiem, że ten patus to twoje bóstwo ale nie musisz obrażać osób które nie są w gronie jego wyznawców. A teraz podniecasz się tym, że napisałeś długi post z lizaniem wora patusa. I ty masz czelność pisać coś o niskim IQ?
  • Odpowiedz
@Daddy2137 tak mu się zajebiście powodzi że na każdym streamie płacze że chce wrócić na YouTube. Na kick'u prowadzi live w stylu Takefuna żeby podbijąć oglądalność mówiąc truizmy albo to co ludzie chcą usłyszeć, Sam się żalił że stracił wspólprace przez bana. A teraz Marik1234, usuń ten mój komentarz i zwał sobie do swojego wpisu.
  • Odpowiedz