Wpis z mikrobloga

"Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięcy osób na streamach, oczywiście na stronie na którą praktycznie nikt z Polski nie wchodzi
- dalej zarabia kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych na donejtach
- dalej ma 1000 +/- subow na kicku, co daje mu dodatkowe kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie (kick pobiera 5% prowizji zaledwie)
- dalej ma współprace bardzo dobrze płatne (keydrop płaci ogromne pieniądze, jest też betclic na Instagramie, ostatnio też widziałem jakąś gierkę reklamował)
- dalej są prowadzone rozmowy z FAME i chcą żeby walczył (a na kontrakcie kwota w okolicach miliona)
- dalej prowadzi życie jakie prowadził (drogi dom, drogie samochody, nowe rolexy, na niczym nie oszczędza)

Nitro radził sobie, radzi i będzie sobie radził, a jego życie będzie wyglądało lepiej od 99% osób na całym wykopie, nawet jak zbanuja go w całym internecie. Ludzie z jego ilorazem inteligencji zawsze lądują na samym szczycie.

HEJT w komentarzach = ból dupy
Każdy komentarz obrażający jego rodzinę (wjazdy na kilkuletniego syna itd. usuwam, nie zablysniesz)

#famemma #nitro #nitrozyniak
Daddy2137 - "Upadek" Nitro w rzeczywistości:

- dalej ma stałą widownie, kilka tysięc...

źródło: temp_file1287699713337929426

Pobierz
  • 95
@Daddy2137: jaki argument że napisałeś sobie że masz duże IQ ? no nie masz to już ustaliliśmy. Tak samo jak nitro nie ma kasy. A jeżeli uważasz że 2 bańki na całe życie to majątek to nawet mi cię nie żal. Tyle kosztuję mieszkanie średniej wielkości w Warszawie a niektórzy mają po kilka. I nie krzyczą że są milionerami i mogą czyjąś wieś kupić. czy co tam było.
@sayo300 ale gdzie napisałem, że uważam 2 miliony jako majątek na całe życie? Jest to bardzo dużą ilość gotówki, więc nitro mówiąc w tamtym czasie że jest bogaty, nie udawał bogatego, tylko rzeczywiście był bogaty. Wracaj na taśmę, bo ci się odkleja
@Daddy2137: ziomuś 2 mln to nie jest wiele. Uwierz mi jak kiedyś założysz rodzinę postawisz dom. Otworzysz jakąkolwiek działalność więc niż budę z żarciem lub jaki sklep z ubraniami to zrozumiesz że 2 mln to nic. To jest jak pstryknięcie palcami dziś jest jutro nie ma.
@Kamil32123 podeslij mi swoją fote z dzieciństwa. Znajdę zdjęcie losowego typa, który będzie w jakimś stopniu podobny do ciebie. Rozesle potem to do całej rodziny, w tym do twojego ojca i powiem, że twoja matka się puscila X lat temu. Co ty na to?
@sayo300 2mln to jest wystarczająco dużo, żeby można było mówić, że jest się bogatym. Najprawdopodobniej przegrywie nie masz 50k nawet na koncie i piszesz takie bzdury siedząc u matki na utrzymaniu xd
@Daddy2137: XDDD haha jak bym miał 50k to chyba bym się powiesił bo by mi do 1 nie starczyło XD dobre żarty. Naprawdę roześmiałem się pod nosem XD. I tu widać różnice między nami ty się fapujesz do jakiegoś dzieciaka, który udaję że ma kasę. Ja byłem jednym z pierwszych, którzy stwierdzili że trzeba go zezłomować. I to zrobiłem a ty płaczesz że nie dostał tak bardzo i wcale go to