Wpis z mikrobloga

Stare baby <3 bez nich byłoby nudno. Stara Halina, czy tam Grażyna darła się jak wypłacałem pieniądze, że ona pójdzie po ochronę bo ja napewno kradnę bo kto to widział tyle razy wypłacać.
A to nie moja wina, że cholerny euronet ma limit 800zł na raz a ja potrzebowałem 4 000. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #remont
  • 56
  • Odpowiedz
a nie mogłeś iść do banku?


Mnie też denerwuje jak zamiast szybkiego wyplacenia gotowki czeka mnie 20 minut czekania w kolejce bo ktos sobie postanowił wypłacić 10k z bankomatu i po raz 10 przeklikuje to samo.


@Niemamwiedzy: Ostatnio też miałem spontan, chciałem kupić różowej telefon, dzwonię do komisu potwierdzić, no kolor jest, wszystko fajnie, ale tylko gotówka. Miałem umawiać się do banku wypłacać potężne 4 tysiące lub iść do bankomatu 30
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik ja kiedyś musiałem wybrać 10k na 10 razy i potem jeszcze 5k blikiem, śmiechom nie było końca. 2 bankomaty i chyba 4 ludzi przepuszczałem xD Śmieszne limity bankomatów, a w placówce powiedzieli, że zbyt mała kwota i proszę do budki
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: no #!$%@?, ostatnio musiałem też wypłacić hajs, bo płatność tylko gotówką, to myślałem, że mnie #!$%@? strzeli z tym limitem, czekaniem, milionem ekranów w międzyczasie najczyściej z reklamami. Płatność kartą to pik pik i tyle
  • Odpowiedz