Wpis z mikrobloga

Stare baby <3 bez nich byłoby nudno. Stara Halina, czy tam Grażyna darła się jak wypłacałem pieniądze, że ona pójdzie po ochronę bo ja napewno kradnę bo kto to widział tyle razy wypłacać.
A to nie moja wina, że cholerny euronet ma limit 800zł na raz a ja potrzebowałem 4 000. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #remont
  • 56
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Ja #!$%@? ten limit to jest jakiś absurd xD ostatnio jak mi wywalił powiadomienie o tym 800zl to już kalkulacja że 5 cykli trzeba bo podobna kwota do twojej, na szczęście bez presji
  • Odpowiedz
od 100k w górę siedzisz już w osobnym pomieszczeniu i wchodzisz poza kolejnością


@Grann: Na 100k trzeba się umówić, bo bank musi zamówić gotówkę. Tam w sejfach mają mało kasy na oddziałach.
  • Odpowiedz
@LeniwiecPracoholik: Potrzebuje na dniach wypłacić 5k zł i powiadasz, że to przejdzie mi w kilku transzach przy bankomacie.


@The_DiceMan: to już zależy jaki masz bank, musisz sprawdzić, no i korzystać z bankomatów własnych, a nie gówno sieci.
euronety, planet cashe itd. limity wprowadzają między innymi dlatego, żeby nabijać liczbę transakcji, bo od transakcji mają opłatę z banku
  • Odpowiedz