Wpis z mikrobloga

Mirki podeślijcie pomysł na samochód dla różowego paska. Wymagania: pięciodrzwiowy. Tylna kanapa i drzwi muszą być na tyle szerokie żeby dalo się obsłużyć dwa foteliki. W bagażniku musi się zmieścić podwójny wózek czyli możliwie duży. Dobrze by było, żeby auto było małe i poręczne w parkowaniu (nie -te wymagania się nie wykluczają ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Samochod będzie używany do jazdy dookoła komina typu zakupy, lekarz. Automat będzie dodatkowym atutem. Budżet 20- 30 k. Pomóżcie bo ja zupełnie nie mam pomysłu ¯_(ツ)_/¯

#samochody #motoryzacja
  • 63
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania:
Miałem kiedyś Puga 307SW, to był tam spory bagażnik i trzy niezależne fotele z tyłu, więc nawet 3 foteliki byś zamontował. Można też wymontowywać je w dowolnej konfiguracji a nawet jest możliwość dodania dwóch foteli w bagażniku i zrobienia z niego auta 7-osobowego. Jednocześnie to wciąż dość małe auto bazujące na kompakcie.
smk666 - @WiesniakzPowolania: 
Miałem kiedyś Puga 307SW, to był tam spory bagażnik i ...

źródło: PEUGEOT-307-SW-2748_16

Pobierz
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: 20-30k w dzisiejszych czasach to toyota yaris z 2010, a nie duży samochód i to na tyle nieposklejany, że można w nim dzieci wozić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że jakiś c-max 15-20 letni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau będzie trzeba to się dołoży. Nie jestem na bieżąco z cenami bo zwykle jak kupuje auto to jeżdżę nim do złomu bo nie lubię zmieniać. Wychodzę z założenia,że każdy zakup uzywki to loteria, więc wolę pilnować stanu technicznego tego co mam bo przynajmniej wiem czym jeżdżę. a jak już nie ma sensu utrzymywać to złom.
  • Odpowiedz
@Pabick nie wiem co w tym xd że każdy się zajmuje tym na czym się lepiej zna? Zwłaszcza, że samochody oboje traktujemy jako przedmiot użytkowy. Wygląd i bajery to sprawa bez znaczenia. Ważne, żeby spełniał postawione przed nim zadania, tak samo jak piekarnik, czy mikser¯_(ツ)_/¯ Więc wymagania jakie auto ma spełniać są w opisie. teraz ja mam znaleźć takie, które się najlepiej wpasuje w nie. Cóż wvtym takiego dziwnego ?
  • Odpowiedz