Wpis z mikrobloga

Mirki podeślijcie pomysł na samochód dla różowego paska. Wymagania: pięciodrzwiowy. Tylna kanapa i drzwi muszą być na tyle szerokie żeby dalo się obsłużyć dwa foteliki. W bagażniku musi się zmieścić podwójny wózek czyli możliwie duży. Dobrze by było, żeby auto było małe i poręczne w parkowaniu (nie -te wymagania się nie wykluczają ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Samochod będzie używany do jazdy dookoła komina typu zakupy, lekarz. Automat będzie dodatkowym atutem. Budżet 20- 30 k. Pomóżcie bo ja zupełnie nie mam pomysłu ¯_(ツ)_/¯

#samochody #motoryzacja
  • 63
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania:

Scenic 3/Grand Scenic/Citroen C4 Picasso, ewentualnie Ford B-Max/C-Max. Noooo może w ostateczności Honda Jazz, ale to sprytne autko raczej nie jest skrojone typowo dla rodzin. Generalnie auta z wymarłego już segmentu kompaktowych vanów. Jak dla mnie temat do zamknięcia.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Mam Tournana siedmioosobowego(2006 rok), fotele z tyłu spokojnie pomieszczą kombinację 3 fotelików lub 2 fotelików + dorosły. Bagażnik naprawdę pojemny, a jak potrzeba to dwa fotele można w nim rozłożyć - ciasno jak cholera dla dorosłego, ale dzieciaki na luzie usiądą.
  • Odpowiedz
@fraciu mam francuskiego ropniaka z 2008 jako drugie auto, bo mieszkam na obrzeżach miasta i z 1 autem nie dałbym rady. Raz w tygodniu robię nim 100km po trasie, jak 2-3 tyg go nie przepalę to świruje, muli, a w zimę ma problem z odpaleniem, zwłaszcza że żona używa go praktycznie codziennie na mieście w trasie 4km + 4km i powrót w takim samym stylu.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: nie wiem jak z cenami na rynku wtórnym, ale jak chcesz małe, a jednocześnie pojemne auto to warto obczaić skodę scala. To taka powiększona fabia z bardzo dużym bagażnikiem. Ewentualnie starsze roczniki nazywały się chyba rapid
  • Odpowiedz