Wpis z mikrobloga

Idzie gruba promocja tej gównoksiążki "Chłopcy idą po Polskę". Właśnie słucham sobie wywiadu z jej autorem. W skrócie - jest to ból dupy o to, że młodzi mężczyźni nie kultywują poglądów pokoleń urodzonych w latach 50-70. Jest ból dupy o to, że ktoś był cwany, zaradny i ustawił się finansowo. Jest to ból dupy o to, że silny charakter pociąga za sobą grono młodych ludzi, którzy chcą wybić się z szarości i zbudować kraj po swojemu. Jest też sporo bólu dupska o to, że wolne środowiska w Internecie mają większy wpływ niż gazety i telewizje należące do wielkich koncernó, korporacji GLOBALNYCH.

W skrócie: Jest to frustracja, że chłopców prowadzi ktoś, a nie ja. Bo są trochę bardziej na prawo, bo bliżej im amerykański republikanizm niż europejska socjaldemokracja, bo chcą odbudować silną pozycję mężczyzny na świecie, kosztem napierającego feminizmu. Patriarchat? Niech będzie i patriarchat. Viva Patriarchat!

Kim są dla autora? INCELE. Incele, bo nie zgadzają się na cancel culture, bo nie zgadzają się na lewicowe szaleństwo. Boli i ma boleć. Tak
działa świat - historia pokazuje, że jest miejsce na różne ruchy, idee, ideologie i każdy ma swoje 5 minut. Teraz czas na nasze 5 minut.

Tak, zgodzę się w 100 %. Chłopcy idą po Polskę. Chłopcy idą po władze. Tak, idą po swoje zachcianki. Tak, może są samolubni. Tak, idą po swoją wizję. Tak, ta wizja jest niepoprawna politycznie. Tak, jest na przekór ideałom środowiskom III RP wywodzącym się z "Solidarności". Tak, poglądy są kontrowersyjne, ich plan to często czysty romantyzm, oczekują pozytywnych skutków terapii szokowej, nawet jeśli ona nie ma wielkich szans na powodzenie.

Idą po władzę dziś? Nie, idą po nią jutro. To się dopiero zaczyna

Ci chłopcy (ludzie wychowani w latach 85-95) idą po swoje i niech zajdą jak najdalej. I niech ta chłopięca wizja towarzyszy im aż do samego końca.

Młodzi POLACY- ŁĄCZCIE SIĘ :)

#pieklomezczyzn #niebieskiepaski #polityka #gownowpis #przemyslenia #takaprawda #4konserwy #konfederacja #polska #bekazlewactwa #takaprawda #p0lka
Kopyto96 - Idzie gruba promocja tej gównoksiążki "Chłopcy idą po Polskę". Właśnie słu...

źródło: 1077744-352x500

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Kopyto96: sami to na siebie ściągnęli jak myśleli, że ten, kto tak naprawdę utrzymuje ten bajzel będzie znosił coraz większe gnojenie
  • Odpowiedz
  • 1
@ekjrwhrkjew: Sprzeda się, ale dlaczego? Bo jest dobry temat, ale przy okazji autor przedstawia swój punkt widzenia i zachęca do tego, by jednak trzymać jego stronę, stronę jego środowisk.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 No czyli z punktu widzenia autora same plusy, zarobi kasę na książce i przekaze jeszcze swój punkt widzenia. Konkurencja niech się uczy ¯_(ツ)_/¯ To tak trochę jak kiedyś była napisana książka o powiązaniach Komorowskiego z Ruskimi dla fanów pisu, a dla fanów PO książka o powiązaniach Macierewicza z Ruskimi.
  • Odpowiedz
  • 11
@ekjrwhrkjew: A jaką masz pewność, że zarobi kasę? Ta książka ma być adresowana do młodych, by przekonać ich, że myślą źle i mają myśleć tak, jak chce autor. Książki nie przeczytają młodzi, a ludzie w wieku 50-60 lat. Młodych to tylko zdenerwuje i wzmocni przekonanie, że są na dobrej drodze. A być może i niezdecydowanych skłoni, by dołączyć do buntowników. Rozgłos nie jest równy sukcesowi finansowemu, jeśli target jest zawężony, a
  • Odpowiedz
@Kopyto96

Książki nie przeczytają młodzi, a ludzie w wieku 50-60 lat. Młodych to tylko zdenerwuje i wzmocni przekonanie, że są na dobrej drodze


Ale skoro młodzi nie przeczytają tej książki to jak mają się zdenerwować, nie znając jej treści?
  • Odpowiedz
  • 9
@ekjrwhrkjew: Ale wiedzą o czym ta książka jest. Czy nabiłeś popularność Mein Kampf czytając tę lekturę? No nie, ale chyba wiesz mniej więcej o czym jest, słyszałeś, znasz może jakieś poszczególne cytaty etc. Ale gdyby ta książka była popularna w określonych kręgach, denerwowałoby cię to.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Tak jak pisałem wcześniej była książka o Komorowskim i jego związkach z Ruskimi to samo z Macierewiczem. Obie książki miały dobry rozgłos, sprzedały się ładnie, autorzy zarobili i tyle. Takie książki nigdy nikogo nie przekonają do niczego. Bo ktoś kto po nią sięga już i tak ma wyrobione zdanie już wcześniej na temat o czym jest książka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: Sądzę, że sprzedaż to tylko pozytywny skutek dla autora, na który liczył. Niech będzie nawet, że nie skutek, a cel. Ale to jeden z dwóch celów. Jest jeszcze cel kształtowania poglądów. Cel polityczny.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 No to dokładnie to samo napisałem, masz dwa w jednym, zarobek i cel polityczny. Ja zakładam, że autor zarobi, aczkolwiek dla każdego autora zarobek oznacza co innego. Nie wiem na ile autor wycenia godzinę swojej pracy.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 @Kopyto96

@ekjrwhrkjew: Ale wiedzą o czym ta książka jest. Czy nabiłeś popularność Mein Kampf czytając tę lekturę?


Tak. Czytałem ten grafomański wysryw.

No nie, ale chyba wiesz mniej więcej o czym jest, słyszałeś, znasz może jakieś poszczególne cytaty etc. Ale gdyby ta książka była popularna w określonych kręgach, denerwowałoby cię to.


Jak nie czytałeś tej książki (tak domniemuje z tego co piszesz powyzej) tego typa to o czym jest właściwie
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie wiem czemu się tak napiąłeś, jak tam żadnego bólu dupy nie ma xD Słuchałem tego wywiadu i sobie tam spokojnie omawiają o czym jest ta książka i o środowisku Konfederacji. Zresztą uważam że "chłopcom" głosującym na konfe dobrze by było przeczytać tą książkę, a nie tylko tiktoki od Mentzena i masakry od Korwina. Sam mam zamiar, chociaż raczej nie zagłosuję.
Zresztą widać nawet po komentarzach pod filmem jak sekta
  • Odpowiedz
zbudować kraj po swojemu.


@Kopyto96: No wspaniałe mają te ideały: Wprowadzenie autorytaryzmu. Odebranie podstawowych praw innym. Likwidacja mediów, które nie piszą tak jak oni by chcieli. Policja ma bić lewaków, ale już kiboli robiących rozróby to już nie. Jak rom kradnie, to 10 lat więzienia. jak robi to "dobry chłopak" to umorzenie ze względu na małą szkodliwość czynu. Zakaz aborcji. Ale za nielegalną aborcję to ścigać tylko lewaków, bo jak "dobry
  • Odpowiedz
@Kopyto96: całe to środowisko od michnika zawsze uważało się za lepszych od "motłochu" i pisało w gównie wyborczym jak tylko jakieś głosowanie poszło nie tak, że "Polacy nie dorośli do demokracji". Tak było 30 lat temu i teraz też jest paternalizm, oj wy głupi chlopcy, nic o świecie nie wiecie, daliście się omamić.

Już naprawdę chyba wolę jak ktoś ma mnie za fanatycznego nazistę i nienawidzi niż jak pisze z taką
  • Odpowiedz
Zresztą uważam że "chłopcom" głosującym na konfe dobrze by było przeczytać tą książkę


@card_man: A po #!$%@? mam czytać te wysrywy? Sądzisz że gorzej znam środowisko Konfederacji, w którym siedzę 30 lat, niż jakiś lewacki dziennikarzyna siadający wczoraj do tematu ze z góry obraną tezą? Raczej podziękuję.
  • Odpowiedz
@Jah00: przecież on się w tym środowisku obracał i napisał reportaż, więc to nie tak, że przepisał głupoty z internetu
Zresztą jak tak długo siedzisz to możesz też napisać książkę xD
  • Odpowiedz