Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna

https://youtu.be/4GS7qP6dSqM

Podsumowując. Głupi ukraincy sobie rozwalili ryj na kontrofensywie, a jeszcze 3 miesiace temu wszystkie zełeńskie i budanowy gotowały żabe jakie to maja blyskotliwe plany.

najbardziej śmieszy kwik załużnego ktory teraz placze o f-16.

uja zobacza a nie f-16. Po pierwsze to drogi sprzet, po drugie zostanie w mgnienia oka zestrzelony przez ruskich a na koncu jeszcze przejma jakas maszyne tak jak niedawno stormshadowa.

Tak ukraincy, nie robi sie ludzi w #!$%@? tak jak to robicie.

powiedzcie mi jedno. Po po ukraincy dali czas ruskim, aby sobie zbudowali pierwsza linie obrony za Bachmutem, skoro teraz musza sie przez nia przebijac? Nie lepiej bylo od razu kontratakowac?

Jak zwykle - ja nie podumal.
  • 25
  • Odpowiedz
@kjungst:

Głupi ukraincy sobie rozwalili ryj na kontrofensywie

a to już koniec ofensywy, coś mnie ominęło? Jak na razie Ukraińcy może wolno ale jednak codziennie zdobywają kilometry okupowanego terenu, przy tym nie ponosząc strat większych niż obrońcy co jest bardzo dobrą wiadomością. Inicjatywa strategiczna jest już w ich rękach co daje duży komfort w prowadzeniu walk w dłuższym okresie czasu
  • Odpowiedz
@kjungst: Piszesz o tym "przejęciu" Stormshadow co najmniej jakby sobie z magazynu wyciągnęli nówkę sztukę z instrukcją obsługi xD Tak to już jest na wojnie, że czasem elementy rakiet czy innego sprzętu, albo i całe sprzęty, trafiają w ręce przeciwnika. Ani się nie ma czym zbytnio podniecać, ani pisać takie bzdury xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ciezki_przypadek pisze to w kontekscie f-16 i zdobyciu wrazliwych technologii. jakies kodowania radary ujemuje dzikie weze. zauwaz ze ruskie sobie zdobywaja zachodnie wozy opancerzone i czolgi jak chcą.
  • Odpowiedz
Juz wtedy ukraincy mieli ukompletowane te swoje brygady.


@kjungst: skoro tak dokladnie wiesz co sie dzieje w ukrainskich szeregach to czapki z glow. Marnujesz sie na wykopie
  • Odpowiedz
@kjungst: o widzę, że masz dostęp do jakichś niejawnych informacji. Powiedz mi więc jaki jest plan na tę kontrofensywę? Jestem bardzo ciekaw co konkretnie było planowane, skoro twierdzisz, że już się nie powiodła.
  • Odpowiedz