Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, właśnie się dowiedziałem że kobieta z którą jestem od dość niedawna wczoraj odmówiła mi nagle spotkania i za plecami spotkała się z jakimś typem, z tego co wiem to do czegoś doszło, dotychczas wszystko szło super, ale za bardzo się zaangażowałem i czuję się jakby mi ktoś splunął na ryj.

Teraz nawet nie chce mi się podnieść z łóżka, łeb mnie #!$%@?. Wiem że z czasem przejdzie, ale jakieś protipy jak sobie dać radę przez następne dni?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #logikarozowychpaskow #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: A rozmawiałeś z nią? Jeżeli to prawda to niestety ale tylko czas wyleczy psychikę. Postaraj się o niej nie myśleć a jeszcze lepiej wybaczyć i zapomnieć, życz jej dobrze, ciesz się z jej szczęścia. Takie podejście skróci czas bólu.
✨️ Autor wpisu (OP): Byliśmy na wyłączność, postawiłem to jak warunek związku od samego początku, no ale jak widać ona tego tak nie widziała. Pisałem z nią, ona twierdzi że mówiła ze idzie spotkać się z „kolegą” i w ogóle nie rozumie o co jej chodzi, ale się wygadała o szczegółach wspólnej znajomej. Jak skonfrotowałem dalej przestała odpisywać. Wziąłem sobie ibuprofen i pójdę na sport, może coś pomoże…

Teraz nawet nie chce mi się podnieść z łóżka, łeb mnie #!$%@?. Wiem że z czasem przejdzie, ale jakieś protipy jak sobie dać radę przez następne dni?


@mirko_anonim: Kolejne laski niech cię zainteresują, od razu albo jak odpoczniesz.