Wpis z mikrobloga

@Wesoly961: Opieka nad dzieckiem może ładować pozytywną energią, ale nie zawsze i u każdego tak jest, natomiast powinna a nawet musi być motywacją do działania, żeby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju, bo jest to moralny obowiązek opiekuna. Nie jest to natomiast żaden argument w dyskusji o tym czy dobre lub złe moralnie jest powoływanie na świat nowych istnień zdolnych do odczuwania cierpienia, które kiedyś będą musiały umrzeć.
@Wesoly961: po co stary gadasz z takim typem w ogóle xD jesteś zwykłym człowiekiem, który cieszy się z najbardziej ludzkich rzeczy na świecie, to banda jakiś wynaturzeńców nazwie Cię NATALISTĄ, boli typa że po prostu cieszysz się życiem, a on wielki freethinker filozof będzie Ci wmawiał że żyje Ci się źle, żeby sobie racjonalizować to, że sam ma #!$%@? życie którego nienawidzi. Do swoich rodziców a nie do Ciebie powinien mieć
@marek-termanowski owszem, widziałem po moich rodzicach, plus jak ktoś nie jest dziecku w stanie zapewnić startu w przyszłość (dom,auto) plus w wieku dorastania zapewnić mu pasje taka jaka będzie chciał a nie na jaka stać rodziców, oraz odpowiednie podejście, dużo poświęconego czasu to proszę bardzo, ale ty zapewne jesteś zwykłym pracownikiem korpo lub innego kołchozu za najniższa krajowa wiec to ty masz najmniej do powiedzenia, bo później się rodzą w ułomnych rodzinach
@P35YM1574 Nie napisałem ze każdy odczuwa tak opiekę nad małym człowiekiem. Odniosłem się do ilustracji znajdującej się powyżej, ze właśnie tak na mnie działa moje dziecko. I noe uważam osobiście, że podzielność zdania jest powodem żeby kogoś negować.
@pkb92

@Wesoly961: po co stary gadasz z takim typem w ogóle xD jesteś zwykłym człowiekiem, który cieszy się z najbardziej ludzkich rzeczy na świecie, to banda jakiś wynaturzeńców nazwie Cię NATALISTĄ, boli typa że po prostu cieszysz się życiem, a on wielki freethinker filozof będzie Ci wmawiał że żyje Ci się źle, żeby sobie racjonalizować to, że sam ma #!$%@? życie którego nienawidzi. Do swoich rodziców a nie do Ciebie powinien
Posiadanie dziecka to nie jest łatwa rzecz, nie da się opisać dlaczego warto jest mieć dziecko. Jest bardzo drogie, zabiera do pewnego momentu CAŁY wolny czas, nie sypiasz... I to wszystko prawda. Powiem więcej, załujesz. Zastanaiwasz się "po co mi to było", "miałem dobre życie, teraz nie mam 20min na odpoczynek". Potwierdzam. To zdjęcie jest błędne, bo przy dziecku nie ładujesz baterii, ale dziecko daje poczucie obowiązku. Że jak nie masz już
@pkb92 Właśnie sam nie za bardzo rozumiem takiego podejścia do życia xD Taka jest kolej rzeczy mysle, żeby znaleźć te swoją druga połówkę, kochać ją i założyć rodzine i cieszyć się patrząc jak dorastają twoje dzieci. Najwidoczniej ktos woli walić konia do końca życia niż się ożenić i cieszyć się patrząc w oczy swojego dziecka i widząc w nich swoje. Moja córa to najlepsze co mnie w życiu spotkało i nikt mi
@kopawdupeswiniom:

Na jakiej podstawowej tak twierdzisz? Prowadzą dom normalnie i dbają o dziecko


Powiedziałeś, że mają dość dziecka. Dość dziecka miała np. mama Madzi co wypadła z kocyka. To jest patologia. Teraz sobie będziesz wymyślał jakieś przykłady rodem z Onetu. Ja rozumiem, że rodzice czasem są zmęczeni dzieckiem, ale co z tego? Nigdy nie byłeś zmęczony partnerka?
@MetalowyBieg: no tak, jak nie ma hajsu w domu to tylko spać można i w ogóle najlepiej położyć się i zdychać. Pokopać piłkę z kolegami trzeba mieć hajs? Poplywac latem w rzece trzeba mieć hajs? Porzucać się śnieżkami trzeba mieć hajs? Powtarzam, dorośnij typie, tylko się użalać nad sobą potraficie, plując jadem z zazdrości jak ktoś po prostu normalnie żyje