Wpis z mikrobloga

Kompletuje sobie podręczny zestaw narzędzi - idea taka aby mieścił się do czegoś wielkości kosmetyczki. Będzie w nim m.in. Wera Tool Check Plus, zestaw precyzyjny Xioami x Wiha, kilka kluczy płasko oczkowych typu 6, 8, 10, 13, a w przyszłości pewnie zainwestuje w 2-3 klucze Wera Joker samonastawne, do tego nóż, miara, malutka poziomica, latarka, itp.
Problem mam z wyborem do tego zestawu jakiś szczypiec. Nie chce iść kompletnie w coś minimalistycznego bo większe narzędzie będzie bardziej uniwersalne (i do drobnicy i czegoś większego). Chciałbym aby takie szczypce posiadały jakieś dodatki typu ściąganie izolacji, zagniatanie tulejek i cięcie kabli. Bardzo spodobało mi się narzędzie Knipex 1386200/1396200 (pic rel). Łączy w sobie kilkanaście funkcji i ma VDE co może się też przydać. Minus to rozmiar i waga. Mają 20cm i ważą prawie 300g, Trochę sporo. Wera Tool Check Plus ma ledwo 15m długości. Co myślicie? Iść w tego Knipexa czy może coś innego polecicie?
Z góry jeszcze zaznaczę, że Cobry kupię i tak i tak swoją drogą - 125 albo 150mm.

#narzedzia #majsterkowanie #warsztat #diy #knipex #wera #wiha #milwaukee
Vadzior - Kompletuje sobie podręczny zestaw narzędzi - idea taka aby mieścił się do c...

źródło: pol_pl_Szczypce-do-prac-elektroinstalacyjnych-Knipex-1386200-20606_1

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Vadzior: Polecam też przeglądać allegro lokalnie i olx. Niektórzy sprzedają za połowę ceny, np. dwa tygodnie temu kupiłem Knipexa Cobolt 200 mm za 120 zł z przesyłką. Dziś rzuciła mi się w oczy właśnie Wera Check Tool Plus za 200 zł + 28 pobranie. Także można wyrwać tanio ale trzeba też i poprzeglądać trochę.
  • Odpowiedz
  • 1
@speedygonzales1: Spoko. Mi na jakiś okazjach nie zależy. To z peppera wysłałem dla Ciebie, sam nie byłem zainteresowany.
A Wera Check Tool Plus zamówiłem z promki na amazonie za jakieś 220zł? Też z peppera.
  • Odpowiedz