Wpis z mikrobloga

Nic tak nie bawi jak tekst p0lki:

kobiety robią na pełen etat jako kucharka, praczka i sprzątaczka


Gotowanie - wrzucić dwie garście pokrojonych warzyw do garka na 2h
Pranie - ustawić program, wlać płyn do prania, wlączyć start
Sprzątanie - Robot sprzatający, który zasuwa raz-dwa razy dziennie, raz w tygodniu manualnie przetrzeć meble ścierką.

Logiczne, że dla faceta każda z tych czynności mieści się w 10 minutach maksymalnie.

Dla kobiety każda z tych czynności to pełen etat (8h dziennie). xD

Przecież to nic innego jak wmawianie facetom, że jest kobiety są niepełnosprawne...

#logikarozowychpaskow #p0lka #rownouprawnienie #bekazpodludzi
  • 309
@aarahon: owszem, pranie nie trwa 15 min. Ale związane z nim czynności, które należą do Ciebie trwają realnie 15 min.

Rano mieliśmy spotkanie, po czterech godzinach czas wolny aż do 16 następnego dnia gdzie odbieraliśmy gotowe produkty. Za dwa dni poza domem firma miała nam zapłacić za 5 godzin pracy bo w tym czasie mogliśmy iść na spacer albo oglądać filmy? xD No nie. Tak samo jest tu. Obowiązki domowe nie
@serniczek_z_rodzynkami: #!$%@? mnie to wyliczanie XD przecież jak by różowa mieszkała to sama musiała by dokładnie tyle samo sprzątać. Facet też w domu wykonuje różne czynności (szok, nawet sprząta i gotuje). Zresztą same sobie wybierają partnera, czy one serio oczekują że gość który nie ma takiego #!$%@? na punkcie pucowania na błysk mieszkania nagle zamieni się w perfekcyjną panią domu?XD
a gdzie ty widzisz tych facetów którzy się kimś opiekuja? Bo ja widzę większość kobiet które pracują gotują sprzątają są umeczone życiem,


@AlienFromWenus: Mam prośbę w imieniu mężczyzn, którzy się kimś opiekują - nie wylewaj swojego jadu i trzymaj się od nas z daleka. Z góry dziękuję.