Wpis z mikrobloga

Ale to wszystko zabawnie wygląda co się ostatnio dzieje w tej naszym pieknym zachodnim świecie. Biały uprzywilejowany człowiek musi chodzic ladnie do pracy, placic podatki, stosowac się do prawa, które jest niezgodne z aktami wyższego rzedu bo sytuacja nadzwyczajna, płacić za globalne ocieplenie, nie moze pić z plastikowych słomek, a beżowy inżynier rozpieprzy pół miasta, nakradnie sie, spali kilka samochodow, domów, nawpuszcza do atmosfery w cholere co2 i jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak ktoś zwróci uwagę, to rasista, bo przeciez they do nuffin.

#bekazlewactwa
#francja
  • 6
@niezdiagnozowany: Maciek z @Moderacja usunął mi komentarz, więc napiszę jeszcze raz - w Polsce jest podobnie, pracujący, często wykształcony człowiek jest bezwzględnie wyzyskiwany przez pasożyty społeczne (roszczeniowe dziady, patologię, nierobów), cwaniaków i złodziei, którzy pełnią rolę arystokracji i to o ich głosy walczą politycy, a opinia ludzi faktycznie płacących podatki nikogo nie obchodzi, bo zwykle nie da się ich przekupić, a by przekonać do siebie - trzeba zaprezentować coś wartościowego, a
opinia ludzi faktycznie płacących podatki nikogo nie obchodzi, bo zwykle nie da się ich przekupić, a by przekonać do siebie - trzeba zaprezentować coś wartościowego, a nie sypać kradzioną kasa.


@Pantokrator: place podatki, jestem, #!$%@?, kims!
@kolejnekontowypokowe: To jest pytanie na które możesz sobie odpowiedzieć sam, mam dla ciebie podpowiedź: a czemu twoja siostra nie zacznie się prostytuować i kręcić filmów na onlyfans?
I druga podpowiedź: słyszałeś o czymś takim, jak ambicje i marzenia sięgające dalej, niż #!$%@?ć się wieczorem, obejrzeć meczyk i wypalić paczkę fajek?
I podpowiedź trzecia: jak myślisz, kto mierzy trochę wyżej i chce coś osiągnąć w życiu? Miernota, czy człowiek, który poświęcił lata