Wpis z mikrobloga

@Tiab: kto tu mówił o zostaniu miliarderem XD gość od 2009 siedzi na dupie pisałem że od tego czasu jakby zajął się czymkolwiek to gdzieś by już zaszedł a nie że by miał prywatny odrzutowiec XD
@Noniusz:

gdyby pracował to życie by nie uciekało? xd

W sensie pracować i budować sobie życie i karierę zawodową to według mnie jest warte wysiłku.
Praca nie musi oznaczać 40 lat w Januszeksie za minimalną, można z roku na rok mieć lepszą pozycję, ciekawszą pracę i więcej kasy. Dzięki dobrej pracy budujesz sobie życie, może jakieś dzieci, i spotkania ze znajomymi. Takie normalne życie.
Ale okazuje się że nie każdy tak
@Steczny:

w 2009 roku youtube na przykład raczkował jakbyś nawet nagrywał jak grasz w minecrafta to dziś pewnie byś kupował własne mieszkanie, tak samo była okazja z kryptowalutami, okazja z rozwijającym się tiktokiem


Oprocz chęci musiałby czyms przyciagnac widzow, charyzma, pomysl tak samo z tik tokiem a ty napisales jakby wtedy za zalozenie kanalu dostawał już kase xD Z krypto to juz kompletnie nie skomentuje bo zobacz jakie w tamtych czasach
@bylem_zielonko:

przygody =/= wstawanie o 6 do pracy xD

chodzi o to że praca to jest środek który umożliwia potem przygody. Przez lata miałem pracę na 6, i ciężko było wstawać. Ale dzieki temu kupiłem auto którym potem mogłem jechać na spływ kajakami czy na koncert w innym mieście.