Wpis z mikrobloga

@Zamanosuke: Te powyżej to akurat są z Gigi, na wagę i wychodzą ok 30 PLN za sztukę xD.
Rok temu cena była bliższa 20 PLN z tego co pamiętam. Te ze zdjęcia @efceka za 21 PLN są z Chleboteki i są o poziom gorsze (ciągle bardzo dobre, ale cena zdecydowanie za wysoka)
  • Odpowiedz
@efceka: ludzie lubią przepłacać , jakby nie kupowali to by potaniała. Tak samo kawy po 20-30zl. We Włoszech w knajpie z zajebistym widokiem 2-3euro kawa. Tak samo lody. #!$%@? gałka 7-8zl we Włoszech 40smakow do wyboru, o wiele lepsze w smaku i większe porcje a cena taka sama. Co do cen w knajpach relatywnie taniej jest w knajpach gdzie właściciel knajpy nie wynajmuje lokalu.
  • Odpowiedz
Natomiast w pewnym momencie ceny zaczęły im się odklejać, znalazłem wpis na wykopie gdzie rok temu pisałem, że dwie jagodzianki już 39 pln a w tym roku to już 66 pln xD


@orzeszkiziemne: nic im się nie odkleja, skoro baranki dalej ustawiają się w kolejkach po bułkę drożdżową za 33 złote xD. Baranki należy strzyc, aż je kukle będą swędzieć. Ci idioci jeszcze myślą, że przepłacanie za kawałek ciasta czyni doświadczenie
  • Odpowiedz
@one_and_only: Warto jeszcze dopisać, że sama cena jagód leśnych może dojść gdzieś do 30 zł za litr. Ilość jakod w takich bułkach widać na zdjęciu. A Gigi ma jedne z najlepszych jakościowo wypieków w mieście. Kruszonka na maśle, żadnej margaryny itd. Dobrej jakości mąka, cukier też drożeje ostatnio. Plus ceny energii. Najtaniej widziałem obecnie jagodzianki za około 5 zł, ale średnio ich jakość porównać (bardziej przypominały drożdżowego małego klocka z dżemem).
  • Odpowiedz
@one_and_only: Ło kurde wygląda całkiem ok…ale nadal 21 złotych to trochę przesada. Za jakość się płaci ale nie bez przesady.


@Zamanosuke: Jakie 21 chłopie, te ze zdjęcia kosztują 33 zł jeśli dobrze pamiętam i też tak uważam, niech będą nawet 2x droższe, ale 33 zł za 1/3 szklanki jagód i ciasto? Ktoś powie eeee ale utrzymanie lokalu i pracownicy kosztują. Raczej leasing porsche kosztuje ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz