Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, statystycznie, ile razy w życiu trafiliście na naprawdę fajną, miłą, ciepła dziewczyne? nie musiałbyć to związek, chodzi mi ile razy w życiu trafiliście na kogoś kto był dla was naprawdę dobry, i czuliście się lubiani/kochani przez kobiete. i czy zostają wam one w głowie na zawsze? Bo jja raz, moze dwa czulem ze laska jest naprawde dobra osoba, i jej zalezlo. #zwiazki #tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z 4-5 ,wliczając te które robiły ze mnie rogacza. Póki się nie dowiedziałem to czułem się kochany :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Raz i byliśmy razem przez kilka lat.
Nie pasowaliśmy do siebie, rozstaliśmy się w pokojowej atmosferze z mojej inicjatywy.
Z tego co wiem, układa sobie życie dokładnie tak jak chciała i ma męża, więc dobrze dla niej. Życzę jej jak najlepiej.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dwa razy. Ale frajer nie doceniłem ich, bo nie miały libido i się nasze drogi rozeszły. Inne idealne w łóżku, ale do życia tragedia. Moje ziomy też mają petardy łóżkowe.... ale narzekają, że niepotrzebnie rzucili ciepłe wspierające laski. Próbujemy jednak pamiętać jaka była frustracja jak nie chciały się kochać i jakoś to leci. Więc ogólnie nie polecam ciepłych wspierających bo tendencja seksowa jest kiepska.....

  • Odpowiedz