Wpis z mikrobloga

#plus #plush
Chciałbym się przenieść do Plusha. Jak z zasięgiem internetu w mniejszych miastach i na wioskach?
@Specjalista_Plus czy mogę po darmowym roku zrezygnować z Disneya i Tidala, czy będę zobligowany płacić przez kolejny rok? I drugie pytanie. Chciałbym przenieść dwa numery na umowę 24 miesiące gdzie przez rok jest 20 zł miesięcznie. Czy w tym przypadku też dochodzi rabat po 5 zł na numer?
  • 9
@dawidpilat: tak, z usług można zrezygnować. Jeżeli chodzi o Disney+ to:

W przypadku Abonenta posiadającego usługę Dostępu Disney+ w wersji, o której mowa w ust. 7a – w wersji na 24 miesiące – rezygnacja przed upływem 24 pełnych Okresów rozliczeniowych może powodować konieczność zwrotu przez Abonenta części przyznanej ulgi, której wartość będzie liczona jako liczba pełnych miesięcy, z których abonent korzystał za darmo z usługi Dostępu Disney+ pomnożona przez kwotę 28,99zł.
Plusha. Jak z zasięgiem internetu w mniejszych miastach i na wioskach?

@dawidpilat Jak zawsze w przypadku sieci komórkowych - to zależy od lokalizacji. Przed podpisaniem umowy stanowczo zachęcam do testów na zwykłym starterze prepaid, by potem - w razie gdyby zasięg okazał się zły - nie zostać z 2-letnią umową na usługi, z których nie będzie dało się korzystać. Bo po jej podpisaniu na argument "bo nie mam zasięgu tutaj" nie zadziała
@dawidpilat No to za to u mnie pod granicą z Rosją telefon śmiga aż miło, lecz tak jak napisali poprzednicy wypróbuj prepaid, albo sprawdź mapkę. Na daną chwilę jedyny minus jaki zauważyłem, to brak domyślnie włączonego roamingu, jakbym się o tym przypadkiem nie dowiedział i nie włączył w aplikacji za wczasu, to bym utknął za granicą dosłownie bez telefonu.