Wpis z mikrobloga

@Pietruchoowy: Podnieś je zamiast zdjęcia robić


@Czloneknarodu: kiedyś jedną podniosłem taką bo to niewielki wysiłek a estetycznie to lepiej wygląda jak stoi niż leży.

Problem tylko taki, że one mają jakiś alarm na ruch jak są zablokowane i tylko hałasu narobisz i wszyscy w koło się gapią jak na złodzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m4cias Chwilę powyje i przestanie. Ja je czasem wywalam na bok jak jakiś upośledzony użytkownik zaparkuje to dziadostwo na środku ścieżki rowerowej.
  • Odpowiedz
@Ogau: Nie niszczę własności prywatnej.

@Krzysiauke W wypadku samochodów jak ktoś źle stanie masz szansę dostać mandat. W wypadku Bolt-a przez chwilę kombinowali, żeby zabierać te hulajnogi do magazynu, ale nie weszło to w życie na dłuższy czas.

W wypadku przepisów, te dla aut są znacznie lepiej dostosowane. Nie jeździsz autem w normalnych warunkach po chodniku, drodze rowerowej, zwykłej drodze. Dodatkowo z hulajnogami masz ten problem, że powinny według przepisów jechać
  • Odpowiedz
Nie niszczę własności prywatnej


@Darth_Gohan: skoro właściciel sam rozkłada te hulajnogi byle jak to ja mam się przejmować? Sruu w krzaczory i jadę dalej. Im więcej zniszczonych, tym mniej ich na chodnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz