Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ludzie poświęcający swoje życie na szkalowanie #konfederacja po tym jak zostają zapytani na kogo głosują to albo nie odpowiadają albo twierdzą, że na nikogo bo nie ma na kogo głosować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najlepsze jest to, że szkalują tylko i wyłącznie Konfederację. Nie PiS, nie PO, tylko małą partyjkę powstałą raptem 4 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wierzę, że to przypadek.
#bekazpisu #bekazlewactwa #polityka
  • 18
@kazzr: Konfederacja może I powstała niedawno, ale taki Korwin czy Bosak są w polityce od wielu kadencji. Ja głosowałem na Korwina jak byłem w liceum, potem z niego wyrosłem. Sam Korwin może jest mało szkodliwy, ale w połączeniu z narodowcami to już jest tragedia. I narodowcy też przecież nie pojawili się 4 lata temu znikąd.
A najlepsze jest to, że szkalują tylko i wyłącznie Konfederację


@kazzr: Nie no, ostatnio Lewicę też szkalują, bo p****olnęła takiego samobója że nie tylko sama siebie sabotowała, ale przy nich Konfederacja lepiej wypada bez własnego wysiłku, i nawet przykryli tym niedociągnięcia programowe jakie wytknął Petru Mentzenowi.
@kazzr: Kto na tym portalu rzekomo tak się zachowuje? Co prawda szkaluje głównie PiS ale z Konfederacji też od czasu do czasu robię sobie bekę bo jak się sami kompromitują to żal się nie pośmiać. Konfa kompletnie mi nie odpowiada zarówno gospodarczo jak i ideologicznie. Gospodarczo nie mają kompletnie nic do zaproponowania i lecą populistyczną papką dla małych dzieci. Nie wierzę, że mężczyźni to kupują (jesteście dużo bardziej inteligentni niż program