Wpis z mikrobloga

Ha!
#pijciezemnokompot
Wreszcie go złapałem ! ! ! ( oczywiście tylko aparatem :)
.
Moja pierwsza ever fotografia Zimorodka. Tak wiem, dość skromny obrazek - ptaszek siedział daleko i światło nie było idealne ale jest i nie ma żadnych wątpliwości że to właśnie on!
.
Trochę czasu mi zajęło żeby je wyśledzić ale w końcu zidentyfikowałem mniej więcej zasięg ich terytorium i gdzie mają norkę więc kwestią czasu sa lepsze foty :)
.
Na razie łapcie co mam;
.
Jak ktoś ma ochote obserwować/czarnolistować albo pooglądać poprzednie foty - to wszystko jest pod moim autorskim tagiem: #zwierzynaijonesa

#ornitologia #ptaki #przyroda #natura #fotografia #fotografiaprzyrody
ijones - Ha! 
#pijciezemnokompot
Wreszcie go złapałem ! ! ! ( oczywiście tylko aparat...

źródło: smalZimorodek c cor bh XL

Pobierz
  • 28
@ijones: Bardzo fajnie. Mnie też cieszyło pierwsze ujęcie z "zimnym", a potem się zakochałem. W sumie sezon w pełni, ale dla mnie zaczyna się w przyszłym miesiącu, bo teraz jeszcze są inne ptaki do uchwycenia, których potem nie będzie.
Zimorodki są dość odważne, więc jak już wyczaisz gdzie bytują, można nagrywać do woli.
Mój film z poprzedniego sezonu:
O.....i - @ijones: Bardzo fajnie. Mnie też cieszyło pierwsze ujęcie z "zimnym", a pot...
  • 1
Tak, chociaż więcej mam na TikToku, bo YT strasznie słabo promuje tego typu materiał.


@Oushi: No proszę , kto by się spodziewał - ja sobie tik tok wyobrażałem raczej jako zbiegowisko lasek pokazujących tyłki i tańce przed lustrem - trzeba obczaić TT w takim razie :)

PS. dałem suba na YT
@ijones: przejrzałem Twoje fotografie i jestem pod wrażeniem. Świetne! Publikujesz gdzieś? Jaki sprzęt posiadasz i jak wygląda przygotowanie do polowania z aparatem i samo czekanie na najlepsze ujęcia? Może byś skrobnął artykuł na ten temat? Czy amator ma szanse na takie wyniki? Bo niektóre zdjęcia jak z National Geographic.