Wpis z mikrobloga

Palestyńczyk Gulan, współlokator 32-letniego aresztowanego z Bangladeszu udzielił (wcześniej?) wywiadu telewizji MEGA (zdjęcie).
___________________________________

Mieszkaliśmy razem od 2 miesięcy. Wcześniej nie miał gdzie się podziać i poprosił o możliwość wprowadzenia się. Przez cały ten czas był bezrobotny, wcześniej dał mi tylko 100 euro jako pieniądze za mieszkanie. Nie wiem skąd je miał, skoro nie pracował. Nie wiem, czy to z jakichś narkotyków - nigdy nic takiego nie widziałem.

Ja pracuję tutaj od kilku lat, regularnie wysyłam pieniądze do rodziny w Pakistanie na ich utrzymanie (żona, 3 dzieci, brat)

W poniedziałek zobaczyłem go z zamordowaną, gdy wróciłem wieczorem do domu. Pili piwo, wypili 2 butelki piwa. Spytałem go kim ona jest i w odpowiedzi usłyszałem, że to znajoma. Powiedziałem mu, by sobie stąd poszli, żeby nie przyprowadzał tak kobiet do domu. Gdy ok. godziny 23* kładłem się spać, to ona siedziała na krześle na zewnątrz.
To był pierwszy i ostatni raz jak widziałem, by przyprowadził jakąś kobietę do domu.

Gdy obudziłem się o 1 w nocy*, nikogo z tej dwójki nie było. Zadzwoniłem do 32-latka, ale nie odbierał. O 2 w nocy tak samo. Bałem się, że może miał jakiś wypadek na skuterze - w końcu był pijany.

Palestyńczyk nie wiedział też, że następnego dnia aresztowany kupił bilet do Włoch i planował szybko wyjechać.

* godziny czasu lokalnego (+1 w stosunku do Polski)
____________________________________

#anastazjazgrecji #grecja #kryminalne #afera

@girlsjustwannahavefun @Invisiblinio @ShinpuTokubetsu @ghostrider2137 @Leisik34 @ZwyklyRoman @Anoniemamowy @WielkiNos @eibhlin_dw

W tekście fragment wywiadu:
https://www.thetoc.gr/koinwnia/article/kos-i-kopela-kai-o-32xronos-eixan-piei-polu---ti-eipe-o-sugkatoikos-tou-mpagklantesianou-gia-to-moiraio-bradu/
Tfor - Palestyńczyk Gulan, współlokator 32-letniego aresztowanego z Bangladeszu udzie...

źródło: 9541276ac635449b8165bc7f01055da6

Pobierz
  • 72
@Hariel: ja nie czytałem nigdzie żeby był "z otoczenia brudasa" tylko że poprzedni przypadek miał miejsce blisko miejsca odnalezienia zwłok.
via Wykop
  • 4
@eibhlin_dw: W sumie to nadal nie wiemy, bo oni tak to lakonicznie podają (albo tak translator podaje) + nie widzę tej informacji wszędzie jeszcze*.

Ale jest taki wydźwięk na zasadzie "no, MOGŁO dojść do pomyłki". Mogli to by oni zacząć używać mózgu i ukrócić ten festiwal domysłów, 15 wersji na wszystko itp. Bo to potem daje pożywkę na teorie wyssane z palca kalibru bomby atomowej i w sumie co 48h połowa
Na zasadzie "żadnego sprowadzania i towarzystwa, tylko praca mu w głowie".


@Tfor: Yhmmm :D Byłby skrajnym wyjątkiem, taką postawę można wykluczyć.

Tak jak piszesz, nie dość, że on pewnie po grecku duka, nie dość, że wiele może zostać zgubione w tłumaczeniu, to gość się zwyczajnie gubi w tym co mówi i się pruje jak stare prześcieradło.

Pewnie dlatego robią z nim często wywiady, żeby sam się w końcu wkopał i coś
via Wykop
  • 6
@mike-mo: Człowieku, o tej gumce to tylko brakowało jeszcze, że ją Voldemort nosił na głowie.

Były wersje:
a) zużyta znaleziona w pokoju Anastazji w hotelu, jak przeszukiwali jej miejsce zamieszkania celem znalezienia próbki DNA itp

Policja przeszukała również pokój hotelowy, w którym 27-letnia Anastazja mieszkała na greckiej wyspie. W tym samym hotelu pracował jej partner, który zgłosił zaginięcie kobiety. Według mediów w pokoju znaleziono w nim m.in. zużytą prezerwatywę oraz ładujący
via Wykop
  • 0
@Hariel: @mike-mo

On June 15, 2023, the police, in the presence of a representative of the judicial authority, searched the 32-year-old's home and collected fingerprints and genetic material. A search was also made in the hotel room where the 27-year-old was staying.


In the latter's room were found, among other things, a used condom, a mobile phone that was on her bed while charging.


Imo to głupie redakcje połączyły te dwa
Co ciekawe media grzały od samego początku teorię o 5 facetach (4 Bangladesz, 1 Pakistan) i że ich spotkała przy sklepie itp, a jak poszły do mediów stopklatki z monitoringu z tego wieczora ze sklepu, to widać tylko ją i tego 32-latka.


A gdzie pozostali 4 faceci, którzy mieli z nim tam razem być? Bo taka wersja była podawana też kilka dni.


@Tfor: tu mam teorię że oni tam byli i
via Wykop
  • 2
@eibhlin_dw: Dobra, jeszcze raz przyjrzałem się fotkom i może być 2 facetów, tylko media podają ją i 32-latka, więc te drugi to może był na ulicy i np. wsiadał do auta, obok którego stoi? Albo po prostu stał pod sklepem wcześniej.

In the frames that follow, the unfortunate Pole, who met a horrible death , is seen leaving a supermarket in Kos with the 32-year-old Bangladeshi, who is considered the main
Tfor - @eibhlin_dw: Dobra, jeszcze raz przyjrzałem się fotkom i może być 2 facetów, t...

źródło: anastazia_super_market_xr

Pobierz
via Wykop
  • 0
@f0ku5: Oj chyba nikt tego nie podał jakoś szerzej w necie. Jedyny trop to ten napis niepełny niebiesko-czerwony na drzwiach/oknie na prawo od niej. Tak jakby szyld czy inny slogan. Chyba tylko po to bym na ślepo byś znalazł.

Może jakiś sklep na A, patrząc po formie napisu.
@Tfor: właśnie po tym szukałem i nic nie znalazłem. Sugerowałem się głównie tym, że w którymś artykule była informacja o sąsiadowaniu tawerny z marketem i pasował mi w pierwszej chwili ten Constantinidos ponieważ tuż obok jest tawerna, ale ona już nie pasowała. Nic innego "na ślepo" nie znalazłem, a z czystej ciekawości fajnie by było wiedzieć.