Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkie Mirabelki i wszystkich Mirków,

Wiem że poruszam tutaj głównie tematy zdrapkowe ale czy zdarza Wam się grać online na Lotto.pl?

Jeżeli tak to z okazji Igrzysk Europejskich w #krakow Lotto przygotowało promocje dla graczy grających online. Promocje są podzielone na cały czas trwania Igrzysk i każdego dnia promocja (jak i bonus) jest nieco inna.

Tak więc zaczynając od dzisiaj:
- 21 czerwca - zagraj za min. 30 zł w dowolną grę liczbową lub Gierkę aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 6 zł;
- 22 czerwca - zagraj za min. 12 zł na jednym kuponie w Keno lub Szybkie 600 aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 2 zł;
- 23 czerwca - zagraj za min. 15 zł na jednym kuponie w Multi Multi aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 3 zł;
- 24-25 czerwca - zagraj za min. 25 zł na jednym kuponie w Lotto aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 5 zł (maksymalnie 1 raz w każdym z 2 dni promocji!);
- 26 czerwca - zagraj za min. 15 zł na jednym kuponie w Ekstra Pensję aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 3 zł;
- 27 czerwca - zagraj za min. 25 zł na jednym kuponie w Eurojackpot aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 5 zł;
- 28-29 czerwca - zagraj za min. 15 zł na jednym kuponie w Mini Lotto aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 5 zł (maksymalnie 1 raz w każdym z 2 dni promocji!);
- 30 czerwca - dokonaj kolejno pięciokrotnego zagrania za 2 zł w Kaskadę aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 2 zł;
- 1 lipca - dokonaj kolejno pięciu zagrań za kwotę 5 zł w wybrane Gierki aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 5 zł;
- 2 lipca - zagraj za min. 30 zł w dowolną grę liczbową lub Gierkę aby otrzymać Środki Bonusowe o wartości 6 zł;

Tak więc widzimy że w zależności od dnia promocji wróci do nas od 17% do 33% środków które na grę w danym dniu wydamy.

Moje wskazówki:
- Dzisiaj (21 czerwca) wg mnie warto wykorzystać tę promocję do zakupu #eurojackpot w którym mamy obecnie maksymalną możliwą kumulację wynoszącą 120 000 000€ [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Aby skorzystać z promocji musimy kupić np. 3 zakłady za 37,50 zł.
- Promocja z 22 czerwca jest słaba, to tylko 17% zwrotu, ale gra Szybkie 600 potrafi czasem zaskoczyć. Główna wygrana to "tylko" 600 zł co tydzień przez rok ale w grze jest także specjalna Premia i przy odrobinie szczęścia możemy ją ustrzelić nawet do najniższej wygranej. Dlatego jak ktoś chce tego dnia skorzystać z tej promocji to wydaje mi się lepiej spróbować ustrzelić coś w Szybkim 600 niż w Keno.
- Promocja z 23 czerwca to promocja Multi Multi i dodatkowo tego dnia przy grze na 7 liczb wygrane będą wyższe o 50%. Dlatego jak już z tej promocji korzystać to wg mnie najlepiej to robić grając właśnie na 7 liczb i puszczając 3 kupony z Plusem , 1 kupon z Plusem i ze stawką x3, 6 kuponów bez Plusa lub 1 kupon bez plusa ale ze stawką x6. Wtedy kupon kosztuje właśnie 15 zł a przy wygranej nasza wygrana będzie wyższa niż normalnie. Granie w Multi Multi poza okresem gdzie wygrane są wyższe raczej odradzam.
- 24-25 czerwca to standardowa promocja na Lotto. Polecam zagrać systemem z Plusem za 28 zł, 9 zakładów bez plusa za 27 zł lub 7 zakładów z Plusem za 28 zł.
- 26 czerwca - bardzo ciekawa promocja na Ekstra Pensję. Jeżeli główna wygrana, 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat, Wam odpowiada to w celu skorzystania z promocji polecam zagrać 3 kupony, jeżeli jednak interesuje Was 15 000 zł miesięcznie przez 20 lat to zamiast puszczać 3 kupony puśćcie 1 ale ze stawką x3 ( ͡ ͜ʖ ͡)
- 27 czerwca - jeżeli w piątek nie padnie główna wygrana w Eurojackpot to skorzystanie z tej promocji jest niemalże obligatoryjne bo ponownie będziemy walczyć o 120 000 000€ i około 20 000 000€ za wygraną II stopnia. Jeżeli jednak w piątek kumulacja zostanie rozbita to może i tak warto puścić 2 kupony w nadziei na "drobniaki" w postaci 45 000 000 zł.
- 28-29 czerwca to standardowa promocja na Mini Lotto. Polecam zagrać 2 zakłady systemowe po 9 zł.
- 30 czerwca - tutaj ciekawostka. Nigdy nie grałem w Kaskadę ( _) Wiem tylko że pula losów na każde losowanie jest ograniczona i nie mamy możliwości wytypowania swoich liczb bo wszystko przydziela komputer. Ciężko mi w związku z tym udzielić jakichś dobrych rad.
- 1 lipca - na obecną chwilę bardzo dobrze zapowiada się Gierka "Górki", gdzie losów w cenie 5 zł pozostało około 186 000, natomiast główna wygrana to 50 000 zł. Szanse zatem są dużo wyższe niż w niejednej zdrapce. Jeżeli coś się w tym temacie zmieni to postaram się dać Wam znać przed tą promocją. Coś czuję że główna padnie właśnie w dniu promocji kiedy dużo ludzi rzuci się na bonus.
- 2 lipca - identyczna promocja jak dzisiaj. Wątpię że kumulacja w Eurojackpot utrzyma się tak długo bo jednak Niemcy ostro grają i pewnie rozbroją główną, więc pewnie będziecie musieli wybrać coś innego. Ja bym polecał Mini Lotto system 9 za 31,50 zł ale jak macie jakąś inną ulubioną grę to oczywiście droga wolna ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Koniec wpisu na dzisiaj.

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to dobrze by było jakbyście wrzucali je pod ten wpis. Wtedy nie będę musiał kilku osobom tłumaczyć tego samego na PW ale jeżeli cenisz sobie prywatność to pisz na PW - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: igrzyska bonusów

Pobierz
  • 16
@Nutaharion mimo że śledzę tag od dłuższego czasu (jeszcze na starym dobrym wypoku) to pierwszy raz zagram jak polecasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

zdrapki nigdy po drodze A online łatwiej puścić, jackpot x3 na piątek poszedł, jak wygram główną nagrodę ( albo nawet i drugiego stopnia) to podziele się z tobą za to że ci się chce i ile robisz żeby chociaż troche podbić szanse (
@Nutaharion: oki zagrałem wtedy w eurojackpot i dostałem zwrot. Ale zagrałem też dziś w Ekstra Pensję i nie dostałem zwrotu pomimo że kliknąłem w aktywację tego rabatu przed dokonaniem zakupu. Czy to można tylko raz na całą akcję?
@Nutaharion: Mireczku, Krzyżówka XXL wygląda już dosyć ciekawie. Myślałem zapytać Lotto o stany zdrapkowe w swojej okolicy. Korzystałeś z jakiegoś konkretnego adresu e-mail do nich? I jak zagadać o takie dane generalnie? Wybacz jeśli już o tym pisałeś gdzieś, szukałem ale nie znalazłem.
@Nutaharion: czy na stronie jakazdrapka.pl zdrapka krzyzowka i szansa zwrotu -1% tyczy sie tylko tej zdrapki z przedzialow? znalazlem zdrapki i wlasnie z przedzialu nizszego 6 zdrapek po 10zł wszystkie przegrane. Pozdrawiam
Mireczku, Krzyżówka XXL wygląda już dosyć ciekawie. Myślałem zapytać Lotto o stany zdrapkowe w swojej okolicy. Korzystałeś z jakiegoś konkretnego adresu e-mail do nich? I jak zagadać o takie dane generalnie? Wybacz jeśli już o tym pisałeś gdzieś, szukałem ale nie znalazłem.


@K0siMazaki: Jeżeli chodzi o dostępność zdrapek to tutaj jest mapka z oddziałami, musisz wybrać oddział dla Twojej miejscowości i wysłać emaila: https://www.lotto.pl/kontakt/oddzialy-ts
Musisz napisać że prosisz o kolektury w