Wpis z mikrobloga

Żebym dobrze zrozumiał ta część #anastazjazgrecji #afera

1) Znaleziono ciało.
2) Złapali ciapatego, którego podejrzewają o popełnienie morderstwa.
3) Ten ciapaty mówi, że uprawiał z nią dobrowolny seks. (A co ma powiedzieć? Że ja zgwałcił? Pewnie jest nasienie potwierdzające stosunek, ale nie gwałt)
4) Wszyscy wierzą podejrzanemu o morderstwo. Że się #p0lka puściła.

Wy #!$%@? jesteście normalni?
  • 47
4) Wszyscy wierzą podejrzanemu o morderstwo. Że się #p0lka puściła.


@Zielony_Minion:

No ale przecież z kuchni wyszła, więc jej wina.


@kidi1:

Spod sklepu wsiadła dobrowolnie na jego motor bo chciała pojechać po narkotyki.
Dała znać chłopakowi, że jakiś kolega ją odrzuci do chaty.
Później jeszcze godzinę czy dwie później zadzwoniła do chłopaka, żeby ją odebrał.

O tym zapomnieliście co?
O tym zapomnieliście co?


@loczyn: Nie. Mam to w dupie poprostu. Nie wiem co się stało i się nie dowiem zapewne. Nie mam na to wpływu i sprawa mnie nie dotyczy. Nabijam się tylko z "ekspertów" wykopkowych.
@Zielony_Minion to, że ją zgwalcił, jest wielce prawdopodobne. Podobnie jak to, że jej nie porwał, tylko sama zdecydowała do niego pojechać. Najwidoczniej na miejscu się "nie dogadali" i ją zabił po gwałcie albo po próbie odejścia stamtad bez jego zgody.
Tzn. nie próbuje tłumaczyć tutjeszej społeczności, po prostu nie ma co udawać, że ona nie chciała z nim pojechać, no bo wszystkie informacje mówią, że chciała, może nie w celu uprawiania z
@Nighthuntero: a skąd wiesz, że się #!$%@? jak szpadel? To też info od tego typa z Bangladeszu? Skąd wiesz, że jak szpadel? Może wypiła jednego drinka, a może nic. Nie ma to jak wyciągać tak daleko idące wnioski bez jakichkolwiek sprawdzonych faktów.