Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
@ShinpuTokubetsu: skąd Ty człowieku wiesz kim jestem ? skąd wiesz kogo popieram ? skąd wiesz cokolwiek o mnie żeby mnie nazywać kłamcą ? i nie jestem dla Ciebie żadnym ziomkiem. I teraz tak, miałem z tym dalej nic nie robić ale dzięki takim chamom - powtórzę chamom jak Ty, właśnie że rozkręcę Małysza w mediach - mam zapisane rozmowy i wszystko to ujawnianie - dziękuje dobranoc temat na wykopie uważam za
@lubie_moderacje_2 @didi0072 przed ostatnimi wyborami samorządowymi kolega startował na radnego. Poprosił mnie, żebym był mężem zaufania na wyborach ... nie chciałem, ale się zgłosiłem. Znajomy zaopatrzymy mnie w halogen i latarki, bo dziwnym trafem zawsze w trakcie liczenia głosów jest awaria prądu i korki wywala... no i to samo było tym razem. W trakcie liczenia światło zgasło, to włączyłem "awaryjne światło" babki, które w komisji reprezentowały kandydatów z PiS miały ból dupy
@melquiades: nic takiego nie robię - to co opisałem jest prawdziwą historią która właśnie ma miejsce, na razie orentuje się co z tym zrobić ale jak podejmę decyzję i padną nazwiska daty i miejscowości (pewnie też screany z rozmowów) to Cie zawołam


@didi0072 wołaj po 16
@didi0072: Wiesz, my tego nie wiemy, a przydałby się jakiś dowód. Jeśli tak było i masz dowody to ja bym sprawę nagłaśniał publikując maila, smsa czy cokolwiek bym tam miał jako dowód. Spróbuj zainteresować media, taki temat, jeśli jeszcze masz na to dowody, powinni bardzo chętnie przyjąć i to z pocałowaniem ręki.
@graf_zero: ignorancja mojej żony ? człowieku zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz ?
nie znasz mojej żony, nie znasz mnie i wyzywasz ją od ignorantek? Proponuje wziąć najpierw słownik do ręki sprawdzić znaczenie tego słowa. A teraz powiedz mi gdzie i o której się spotkamy na żywo, jestem człowiek starych zasada nie pozwalam obrażać swojej żony.
@didi0072: uczestniczyłem w pracach komisji wyborczych. Odbywało się to w ten sposób, ze członka zgłaszała każda partia. Jeżeli żona jest zgłaszana przez PiS, to wszystko jest jasne. Wy myślicie ze niby kto zgłasza członków komisji? Ufoludki? Partie zgłaszają członków według własnego klucza. To, ze w PiS tym kluczem jest poddaństwo - chyba nikt nie jest zdziwiony?