Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
  • Odpowiedz
  • 75
@lubie_moderacje_2: To jest prawda - dzisiaj taką informacje dostała - nie jedziesz na wiec PIS anty PO wypadasz z komisji. I to nie tylko moja żona ale i jej koleżka też odmówiła i też ją wywalili z komisji
  • Odpowiedz
  • 81
@krytyk__wartosciujacy: mylisz się - listy już są zrobione, moja żona już była zapisana - przyszedł ten pan wypełniali papiery podała pesele nipy wszystko. A teraz dostała informacje że jak nie pojedzie to wykreślą ja z listy. Od taki mały szantaż :)
  • Odpowiedz
@didi0072 możesz na przykład skończyć siać propagandę dla tępaków którzy nie wiedzą że na cztery miesiące przed wyborami kiedy nawet nie jest znany ich termin nikt nie organizuje komisji wyborczych
  • Odpowiedz
  • 104
@melquiades: nic takiego nie robię - to co opisałem jest prawdziwą historią która właśnie ma miejsce, na razie orentuje się co z tym zrobić ale jak podejmę decyzję i padną nazwiska daty i miejscowości (pewnie też screany z rozmowów) to Cie zawołam
  • Odpowiedz
  • 4
@krytyk__wartosciujacy: a czy jeśli to jest kandydat i dostaje takie samo info. ze jak nie pojedzie to już nie będzie kandydatem to jest ok ? - za dziurę się nie obrażam bo to prawda :) to jest wieś 5 km od granicy i widzę że tutaj inaczej są załatwiane niektóre sprawy
  • Odpowiedz
@didi0072: chodzi mi o to, że na członka komisji to się zgłaszasz do urzędu miasta/gminy jak już wiadomo, kiedy są wybory i deklarujesz chęć udziału w komisji w określonym dniu. To co teraz lata to lista pisiorów, która ma nadzieję na łatwą kasę za liczenie. Sprzedali godność za 500 miesięcznie, teraz sprzedają godność za 500 dziennie (strzelam, że stawki będą wyższe niż ostatnio)
  • Odpowiedz
To jest prawda - dzisiaj taką informacje dostała - nie jedziesz na wiec PIS anty PO wypadasz z komisji. I to nie tylko moja żona ale i jej koleżka też odmówiła i też ją wywalili z komisji


@didi0072: jak się zapisała z ramienia PiS to nie dziwne, że od swoich działaczy oczekują działań
niech się wkręci w komisję innymi drzwiami to się PiSiorski koordynator zdziwi
  • Odpowiedz