Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
@didi0072: No jest ignorantem. I ty też.

Skoro uważaliście że to jest oficjalna lista do komisji wyborczej, a nie lista "ochotników" zbierana przez partię Prawo i Sprawiedliwość.

Nie tylko daliście się złapać na 500zł, ale w dodatku jesteście przekonani że to jakaś afera że ją partia wykreśliła.
@palecki88: @didi0072 Nie ma jeszcze zarządzenia wyborów, nie ma okręgówek, ani tym bardziej obwodówek. O tym czy ktoś się ostatecznie dostanie do Komisji nie decyduje partia/komitet wyborczy (którego swoją drogą też jeszcze nie ma, bo nie zostały zarządzone wybory). Ale nieoficjalnie, z każdej strony politycznej, bardzo możliwe, że partie już prowadzą rekrutacje, ale wszystko co się dzieje, na ten moment, to są jakieś obietnice i mniej lub bardziej formalne umowy na