Wpis z mikrobloga

#polityka #pis
Żona dostała się do komisji wyborczej - miała za to dostać 600zł. Teraz dostała informacje od "koordynatora" ze w ta sobotę oraz przyszłą ma być na wiecu PIS (autobus będzie podstawiony). Wiec ma być Anty PO - dodam że ani ja ani żona nie angażujemy się politycznie a na pewno nie deklarowaliśmy poparcia dla PIS. Moja żona odmówiła i została usunięta z komisji, czy tak można ? i co mogę z tym zrobić ?. Miejsce akcji podkarpacie ....
  • 103
Niesamowite, że tyle ludzi jest chętnych na komisje, gdzie jesteś na nogach prawie 24h, bo dwóch dziadów z komisji źle stawiało krzyżyki i się nie zgadzała liczba wydanych kart z podpisami : ) i teraz to odkręcaj…
@didi0072: Kręć Małysza, jeśli macie jakieś dowody to wyślij to do mediów - WP, Onet, TVN, cokolwiek. Każde szanujące się media poza TVP zrobią z tego akcje.
  • 0
@yupitr: @Dzieciok @KlejnotChoroszczy @aegispolis To jest prawda - nie wiem co z tym zrobić nie jestem jakimś hura kozakiem, nie chce też dostać potem po dupie, dlatego robię rozeznanie czy warto to nagłośnić. Jak się zdecyduje to opiszę dokładnie sytuacje wraz z treściami rozmów. Wszystkich was wtedy zawołam. Szczerze to boje się że jak to zrobię to będę miał nieprzyjemności - "kontrole ze skarbówki"