Wpis z mikrobloga

Kobieta głosująca na konfederacje jest jak żyd głosujący na NSDAP. W życiu bym się z taką na randkę nie umówił.


@ItsGrN: Mężczyzna głosujący na którąkolwiek partię obecną w parlamencie ma tak samo ( _)
ale oczywiście tylko kobiety wszystkich interesują...
@Vaclav: kobieta głosująca na konfederację powinna zostać poddana badaniom. Niemożliwe, żeby ktoś bez mózgu mógł jeszcze żyć xD
@ItsGrN:

Kobieta głosująca na konfederacje jest jak żyd głosujący na NSDAP.

To samo można powiedzieć o mężczyznach głosujących na lewicę.
Pa tera


@Vaclav: no to pa tera, kilka pierwszych:
- nikt nie mówił mi jak mam żyć - chyba że chcesz dokonać aborcji albo nie masz innego wyjścia żeby przeżyć, bo aborcja to "zabicie dziecka" za które powinnaś być ukarana (Mentzen proponował konkret, do 10 lat pozbawienia wolności, ale już zapomniał). Ale fakt, kobiecie mówią mniej niż mężczyźnie jak ma żyć, bo cuckfederacja oczekuje że ci ostatni umrą za ojczyznę, bo
@Wap30: głosuję od 10 lat zgodnie z moimi interesami a nie cudzymi. A w polsce zawsze ktoś próbuje mnie przekonać że powinienem mieć swoje interesy gdzieś i głosować tak by innym było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
moja dziewczyna zagłosuje na Konferencję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami rozmawiamy o polityce i zwyczajnie nie widzi żadnej innej alternatywy. Nie trzeba kochać Konfederacji, aby na nią zagłosować.


@USSCallisto: To właściwie dotyczy wszystkich partii. W tak gównianej polityce jak Polska by być fanatykiem partyjnym to trzeba mieć jakiś problem ze sobą.