Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Męczy mnie związek z moją dziewczyną. Nie dość, że nie umie odwzajemniać uczuć, o wszystko się #!$%@?, muszę uważać na każde słowo które mówię to na dodatek ma adhd i nie umie się skupić na czymkolwiek. Potrafi w trakcie rozmowy stracic wątek w prostym zdaniu, ciągle tylko yyyyyyy, yyyyyyyyy i tak w kółko, szczególnie jak chwyci telefon w ręce to już w ogóle nie da się z nią rozmawiać bo nie umie słuchać. Czy to jest wyleczalne? Irytuje mnie to naprawdę, czasami mam wrażenie, że ona zapomina o oddychaniu nawet tak jest roztrzepana. Pamięć zlotej rybki też ma, rano jej coś mówisz a przychodzi godzina 12-13 ona nic nie pamięta. Milion przypomnień w telefonie a i tak zapomina. Każde zdanie które jest nie po jej myśli odbiera jako atak w jej stronę i o wszystko się obraża #rozowepaski #zwiazki #adhd #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: Wiele jest takich kobiet niestety, moim zdaniem temat bardzo ciężki do naprawy. Sam się czasem zastanawiam co te laski tak zachowujące się chcą zyskać - przecież w ten sposób tylko irytują, do niczego to nie prowadzi. Albo chcą żeby je ktoś zdominował konkretnie, albo chcą mieć faceta pod butem.