Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może wsadzę kij w mrowisko, z góry uprzedzam, że nie chcę nikogo urazić i zdaję sobie sprawę, że są gusta i gusciki, a piękni ludzie są wszędzie, ale mam delikatne pytanie. Dlaczego spośród Słowianek to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze? Wiem, że nieatrakcyjnych też nie brakuje, ale z moich obserwacji i podróży do krajów słowiańskich wynika, że to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze i zdecydowanie więcej jest wśród nich piękności niż wśród innych słowiańskich nacji. Skąd to się bierze, skoro wszyscy jesteśmy Słowianami, więc teoretycznie w każdym słowiańskim kraju powinno być podobnie.
#ukrainka #ukraina #rosja #ukrainki #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Little_Makak:

Normalnie doradzam, żeby sprowadzić sobie babę z Filipin, ale Tobie to nie zagra bo nie ma nordyckich Filipinek. Będę trzymał kciuki żeby w innych sferach życia jakoś się ułożyło.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zapewne patrzysz na modelki. Moim zdaniem powodem, dla którego modelki ze wschodu są piękne jest to, że te ludy mieszają się od dawna z różnymi odmiennymi narodowościami, głównie faktycznymi Azjatami. Podczas gdy Polacy krzyżowali się albo z bardzo podobnymi grupami etnicznymi albo z Niemcami.

Geny. Natura.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Bierze sie to z kilku rzeczy:
- ludzie maja rozne gusta, ty najwyrazniej lubisz slowianki, ale wg algorytmow randkowych to najbardziej pozadanymi kobietami sa latynoski,
- ludzie sa biedni wiec sa szczupli, a aktualnym kanonem piekna jest szczuple cialo - jesli kiedys dopadnie nas skrajna bieda to zauwazysz, ze kanonem piekna beda kobiety grube, po prostu trendy, jedzenie maja slabo przetworzone, wiec nie prowadzi do chorob cywilizacyjnych czyli sa zdrowsze, a przez to atrakcyjniejsze
- 20% najlepiej wyksztalconych Polakow, z wyzszych sfer, zginelo w wojnach i konfliktach. Na wojnie najlepiej sie nie wyrozniac - piekne kobiety byly gwalcone i zabijane. Czy na wojnie oplaca sie byc pieknym? Nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodaj dwa do dwoch czemu u nas jest malo osob o niezwyklej urodzie.

Pomijajac juz to wszystko - co z tego jak ktos jest urodny? Martwi mnie to skoncentrowanie spoleczenstwa na urodzie, a nie na charakterze - kiedys wazne bylo czy dziewczyna miala cos sensownego do powiedzenia. Patrzac na pato-influenserskie tendencje chociazby na wykopie to liczy sie tylko jak wyglada, czy nadaje sie do ruchania i kto z nia spal i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Może masz takie wrażenie, bo te kobiety częściej są bardziej "naturalne" tj. noszą się w sposób bardziej klasyczny, unikają przyciężkiego makijażu.

Już pomijam brak naburmuszonej i wiecznie niezadowolonej mini aka. #p0lka :)
  • Odpowiedz
a tu miss Rosja 2023

przecież widzę jaka najpiękniejsza kobietę w rosji wybrali


@PowerMan: To nie są wybory miss rosji, tegoroczone się jeszcze nie odbyły, dotychczasowy tytuł dzierży Anna Linnikova. To co postujesz to jakieś gównowybory mężatek, a ta pani akurat jest zamężna z miliarderem organizującym ten konkurs
Rzuku - > a tu miss Rosja 2023
 przecież widzę jaka najpiękniejsza kobietę w rosji wy...

źródło: 9cK1aYI[1]

Pobierz
  • Odpowiedz
a jest korelacja że geny żeńskie były nie

przekazywane bo "gwałcili najeźdźcy" i były tylko w jednej linii męskiej przekazywane ???


@Nie_quatschen: wytłumacz co tu chciałeś przekazać XD
  • Odpowiedz
Może masz takie wrażenie, bo te kobiety częściej są bardziej "naturalne" tj. noszą się w sposób bardziej klasyczny, unikają przyciężkiego makijażu.


@Dietetyq: chyba na odwrót właśnie xd na wakacjach jak baba zrobi za mocny makijaż wszyscy zaczynają do niej gadać po rosyjsku
  • Odpowiedz
@Faraluch @Grzes_i_worek_piasku przepraszam streszcze to inaczej. wiele lat temu mongoly gwałciły kobiety z Europy wschodniej przekazując swoje geny.

jak wiadomo kobiety "czin gis chana" nie uczestniczyły w tym procederze.

czy to wyjasnia kartoflane twarze mężczyzn? a przyjemniejsze twarze kobiet ?

niech ktoś to wyjaśni genetycznie xD
  • Odpowiedz
@Nie_quatschen: córka może być podobna do ojca, a syn do matki, żeby kobiety miały mongolskie geny nie muszą mieć mongołki wśród przodków, wystarczył mongoł XD. Nie chodziło mi o to że mężczyźni odziedziczyli jakieś gorsze geny, tylko że cechy (które mają i kobiety i mężczyźni) nie są tak samo odbierane. Np brat i siostra są do siebie bardzo podobni. Oboje mają drobne delikatne twarze, malutki nos i cienkie brwi. Siostra
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jako że jestem Ukraińcem mieszkającym w Polsce i przebywałem trochę w Rosji podczas pracy. Byłem też w innych słowiańskich krajach turystycznie (Czechy, Słowacja, Białoruś) mogę się wypowiedzieć w temacie jako ekspert. Słowianki nie różnią się od siebie urodą w poszczególnych krajach. Wszystkie wyglądają tak samo i tak naprawdę trudno stwierdzić, skąd pochodzi dana Słowianka. Jedyne co je wyróżnia to styl ubioru i makijażu. Jakby ubrać wszystkie w takie
  • Odpowiedz
To akurat marny przykład


@mirko_anonim: Przykład czego? Ja żadnego przykładu nie podawałem, nawet żadnej opini nie wyraziłem, podałem fakt prostujący nieprawdziwą informację
  • Odpowiedz
Zresztą u azjatów jest bardzo podobnie - łagodne buzie, ciemne oczka, podobni do dzieci. U kobiet to gra i mają bardzo dużo fanów, a azjaci-mężczyźni w wielu badaniach wychodzą najmniej atrakcyjni według kobiet. Rosjanie to miks i często naprawdę wygląda to źle


@Faraluch: u Azjatów najbardziej niekorzystne są oczy, które są nieładne(tym bardziej im bardziej oko zamknięte), a poza tym to zajebiste włosy, rzadko łysieją, twarze przystojniejsze od Polaków ogólnie(choć
  • Odpowiedz