Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może wsadzę kij w mrowisko, z góry uprzedzam, że nie chcę nikogo urazić i zdaję sobie sprawę, że są gusta i gusciki, a piękni ludzie są wszędzie, ale mam delikatne pytanie. Dlaczego spośród Słowianek to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze? Wiem, że nieatrakcyjnych też nie brakuje, ale z moich obserwacji i podróży do krajów słowiańskich wynika, że to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze i zdecydowanie więcej jest wśród nich piękności niż wśród innych słowiańskich nacji. Skąd to się bierze, skoro wszyscy jesteśmy Słowianami, więc teoretycznie w każdym słowiańskim kraju powinno być podobnie.
#ukrainka #ukraina #rosja #ukrainki #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
@mirko_anonim: a to nie jest trochę tak, ze to jakiś fetyszek? () jeden powie, ze ukrainki, drugi, ze japoneczki każda jedna piękna ¯\(ツ)/¯ ale pewnie tez jest tak, ze jak sie dzieci co ładniejsze kradnie od sąsiadów i wywozi w głąb rosji to potem siłą rzeczy ma sie ładne kobiety
@mirko_anonim: masz jakieś statystyki ?
Kiedyś jak byłem w Królewcu to nie spotkałem ani jednej konkret laski.
Co innego w moskwie, były fajne ale statystycznie mniej niż w Kijowie czy w Warszawie.
Rosjanki są najpiękniejsze


@mirko_anonim: hmm nie wiem czy srednio sa piekniejsze ale na pewno jest sporo o wiele piekniejszych niz przecietna albo nawet ponad polka
natomiast sa tez dosc brzydkie o specyficznej urodzie ale to bardziej ze wschodu dalszego trcohe
Dlaczego spośród Słowianek to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze


@mirko_anonim: Według rankingów pochodzenia etnicznego modelek, najpiękniejsze są Slowenki, potem Białorusinki, Ukrainki, Polki, itp

Rosjan do Słowian raczej nie powinno się zaliczać ze względu na zbyt dużą i odmienną różnorodność etniczną.

Polki zaś są nisko na liście, bo jako zachodnie kobiet, zwyczajnie o siebie nie dbają.
Ubierają się w przypadkowe ubrania czy też miewają nadwagę. No i nic się od nich
bieda w kraju, to ona sprawia ze dla kobiet jedyną szansą na awans społeczny to znaleźść bogatego męża. Dlatego chodzą cały czas na wysokich obcasach, w obcisłych ubraniach i wymalowane.
Skąd to się bierze, skoro wszyscy jesteśmy Słowianami, więc teoretycznie w każdym słowiańskim kraju powinno być podobnie.


@mirko_anonim: Można to wytłumaczyć najazdami obcych kultur. Przez środek Europy, czyli tam gdzie są Słowianie, przewinęły się wojska z zachodu, wschodu, północy i południa. Wojsko jak to wojsko - zabija i gwałci, część żołnierzy zostaje i zakłada rodziny, więc jesteśmy świeżą mieszanką genetyczną wielu nacji, narodów. Kiedyś widziałem zdjęcia z nałożonymi na siebie twarzami
@mirko_anonim: imho, jak się spojrzy dokładniej to raczej widać o co chodzi. Im bardziej na wschód tym ludzie mają krótsze twarze, mniej zarysowane szczęki i kości policzkowe, łagodniejsze spojrzenie wynikające z ułożenia brwi i oczu itp. I sekret tkwi w tym że u kobiet takie rzeczy wielu osobom się podobają. Za to u rodowitych rosjan-mężczyzn wygląda to gorzej i wschodniosłowiańskie rysy są ogółem na mężczyzn niekorzystne. W Polsce nie wygląda to