Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może wsadzę kij w mrowisko, z góry uprzedzam, że nie chcę nikogo urazić i zdaję sobie sprawę, że są gusta i gusciki, a piękni ludzie są wszędzie, ale mam delikatne pytanie. Dlaczego spośród Słowianek to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze? Wiem, że nieatrakcyjnych też nie brakuje, ale z moich obserwacji i podróży do krajów słowiańskich wynika, że to właśnie Ukrainki i Rosjanki są najpiękniejsze i zdecydowanie więcej jest wśród nich piękności niż wśród innych słowiańskich nacji. Skąd to się bierze, skoro wszyscy jesteśmy Słowianami, więc teoretycznie w każdym słowiańskim kraju powinno być podobnie.
#ukrainka #ukraina #rosja #ukrainki #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
  • Odpowiedz
@programista15cm: Mi się podobają nawet Brytyjki z końskimi lub króliczymi zębami ale za to z dużymi cycami, które mimo że są duże są okrąglutkie i urocze a nie, kwadratowe i trójkątne dojce jak u naszych witaminek.

@Jin Gracjas mi amigo za dobre słowo, ale dziwnie bym się czół w związku z kimś z imigracji, nawet z tego powodu mam dystans do Ukrainek, bo wiem jak im zależy na paszporcie EU. itp.
  • Odpowiedz