Wpis z mikrobloga

@aegispolis: Bo też jest #!$%@? ta organizacja? Ja przestałem wspierać za sprawę z imigrantami, ta tutaj nawet mnie nie dziwi. Po #!$%@? watchdog odzywa się w sprawach takich jak z imigrantami czy tutaj i popiera chore idee i ludzi? Niech zajmą się tylko patrzeniem na ręcę włądzy i byłoby spoko. Ale cóż. Ode mnie prestali dostawać hajs od 2 lat już i mi lepiej z tym. Ostatnio nawet odzyskali część reputacji,
W sumie to był obrzydliwy atak na fundacje, która w tylu sprawach była po stronie obywatela.


@wiedzmy: I to jeszcze nawet nie tą, która (rzekomo) zgłosiła Marciniaka, tylko tą, która podpisała się pod listem poparcia dla tejże... No bo jaka to jest hipokryzja - Watchdog jest zły, bo popiera fundację, która zwróciła uwagę, że Marciniak był na evencie Mentzena, ale już ten sam Marciniak był na ewencie 100% sportowym, który nic
szkaluje ich za antyrządową działalność, czy za atak na Marciniaka?


@tymirka: Ani jedno, ani drugie. Robią po prostu cancel, chcąc zajechać fundację w ogóle i to za to, że podpisali się pod listem poparcia dla nigdy więcej. Zostali do tego jeszcze oczywiście popchnięci przez pisowską propagandę, bo sami raczej na to by nie wpadli, ale to już mniejsza.

Z taką manipulacją nadawałbyś się do TVPiS


No a co ty właśnie tutaj
Czemu wykopowe konfiarstwo rzuciło się atakować fundację, która regularnie patrzy władzy na ręke


@aegispolis: biedna organizacja, konfiarze jej z lufą przy skroni kazali popierać niszczenie życia człowiekowi, który gdzieś był niczego nie popierając, nie deklarując i potencjalnie nie wiedząc. Na konfę zawsze napluję, ale te idiotyzmy to sobie schowajcie do kieszeni. Watchdog dał dupy i nie potrafi nawet się przyznać do błędu, a wy teraz pożyczacie retorykę od najniższych nizin TVP
biedna organizacja, konfiarze jej z lufą przy skroni kazali popierać niszczenie życia człowiekowi


@Wap30: Konfederaci narzekający na "niszczenie komuś życia", po powielaniu kazdego fejka ruskiego od kilku lat pasującego im do narracji, a to dobre xD

Ziom, to nawet nie ta fundacja "rzekomo" zgłosiła tego Marciniaka. Gryziesz kogo PiS ci karze i nawet nie pomyślisz xD
@aegispolis: ale o czym ty piszesz? Napisałem "popierać niszczenie życia" i dokładnie to zrobiła. Watchdog poparła czysty wandalizm, Nigdy Więcej nie miała żadnego zobowiązania żeby dbać o interesy UEFA, a na szali był cały dorobek zawodowy życia Marciniaka. To sytuacja jest oczywista, nie ugrasz tu absolutnie nic kłamstwami.
@aegispolis: Przed marciniakiem była jeszcze jakaś akcja za którą dostali po dupie ale już nie pamiętam co to było. Byli fajni dopóki patrzyli władzy na ręce. Nie powinni mieszać się w sprawy typu Marciniak. Sam ich teraz nie szanuje, wiec niekoniecznie to jakiś przykaz
Napisałem "popierać niszczenie życia" i dokładnie to zrobiła.


@Wap30: Nie, nie zrobiła tego. Albo pokaż dowód, jeśli sie mylę. A nawet, gdyby zrobiła, to nie jest to powodem, aby dyskredytować inne ich działania, czyli uprawiać zwyczajny cancel culture.

>Sam ich teraz nie szanuje, wiec niekoniecznie to jakiś przykaz


@Pleb12: Jeśli sam ich teraz nie lubisz i nawet nei jesteś w stanie powiedzieć za co, to tylko udowadniasz, że ta propaganda
@aegispolis: wy naprawdę niczym się nie różnicie od macierewicza - też wszędzie widzicie spisek, onuce i płatne,inspirowane działania xD Człowiek sam z siebie nie może się #!$%@?ć bo stowarzyszenie #!$%@?ło lipę z popieraniem oszołomów z nigdy więcej. Kiedy robili dobrze i patrzyli pislamistom na ręce to byli chwaleni, kiedy #!$%@? lipę i poparli oszołomów to trzeba ich ganić. Proste jak budowa cepa