Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że dawno nic mnie tak nie wkurzyło, jak cały czas debilnie działające sądy.
W tym kraju mozesz kogoś prawie zabić, robić inwalidę do końca życia z 2 osób .... a dostaniesz rok w zawieszaniu na 3 lata (wystarczy normalnie żyć) i masz czysta kartotekę, jak by się nic nie stało.
A wina jest oczywista, sąd nie ma wątpliwości, kobieta która spowodowała wypadek, nie zamierza nawet przepraszać i podobno nawet w grę wchodzi odwołanie od żadnego wyroku.
Dodatkowo kancelaria jest zadowolona, że uzysakano taki gówniany wyrok w zaledwie 3 lata XDDDD
Przez te 3 lata, kiedy rehabilitacja jest najwazniejsza, nawet nie można oficjalnie chyba wystąpić o odszkodowanie (sprawa w toku, więc nie ma winnego), a nawet próbowac uzyskać kasę od sprawczyni - ten sam powód.
Gdyby one nie były znane, to zwykły człowiek by się bujał ile z 5 lat, bez kasy na rehabilitację?
#!$%@? #!$%@?, jakie to państwo jest beznadziejne. Idź pan w #!$%@?!

https://www.facebook.com/KancelariaAnczykowski/posts/782588150537301?ref=embed_post
https://pomagam.pl/kasia_rita
https://sport.tvp.pl/48340917/samochod-wjechal-w-kolarki-rita-malinkiewicz-w-stanie-ciezkim

#polska #panstwozdykty #kolarstwo #sport #wypadek #stopcham
text - Powiem Wam, że dawno nic mnie tak nie wkurzyło, jak cały czas debilnie działaj...

źródło: polska2023

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@text: nie chce bronic tego babska z auta bo mogla uzywac telefonu czy cokolwiek ale jak baba jedzie sciezka rowerowa to zawsze po zlej stronie albo srodkiem i tu tez pewnie bylo tak samo winne tak naprawde sa te 3 kobiety
  • Odpowiedz
nie chce bronic tego babska z auta bo mogla uzywac telefonu czy cokolwiek ale jak baba jedzie sciezka rowerowa to zawsze po zlej stronie albo srodkiem i tu tez pewnie bylo tak samo winne tak naprawde sa te 3 kobiety

Odpowiedz


@firyt: czyli wina ofiar xd Typowe
  • Odpowiedz
A baba z opla typowe zachowanie - złapali ją za rękę, sa świadkowie, ale i tak do końca będzie twierdzić, że to nie jej wina.


@apee: o jezu, oskarżony działa w swoim własnym interesie, jak taki śmie śmieć w ogóle.
  • Odpowiedz
@giggle556: Mało tego, wujek przez 6 lat nie mógł zrobić ocieplenia bo musiał zostawić wszystko pierwotnie.
Do tego koszt ocieplenia przez 6 lat wzrósł.
A jakby zrobił to od prawnika usłyszał, że ta firma jak będzie panu wyjmowała okna, nie zapłaci za "odnowienie" tej elewacji.
  • Odpowiedz
w Polsce najłatwiej kogoś zabić samochodem i powiedzieć ze wypadek.


@TypowyXD: Mój dziadek został zabity na przejściu dla pieszych, w terenie zabudowanym, na długim prostym odcinku drogi. Dziadek chodził o kulach, żółwim tempem bo po wypadku w pracy miał złamane i źle zrośnięte obie nogi, a został potrącony po przebyciu przynajmniej połowy drogi, bo został uderzony z prawej strony, wg świadków już praktycznie schodził z jezdni.
Został uderzony z taką prędkością,
  • Odpowiedz
@text: po takim wyroku wsiadasz w samochodu i nie specjalnie nie z premedytacja przypadkowo wjezdzasz w pania ktora idzie w strone swojego samochodu
3 lata udajesz normalnego czlowieka
nadal no profit ....
  • Odpowiedz
@text:
1. Sprawa karna a sprawa cywilna (o odszkodowanie) to dwie różne rzeczy.
2. Za wypadek samochodowy dostaniesz przeważnie zawiasy (chyba, że jesteś pijany, pod wpływem narkotyków, zabijesz 1 osobe lub więcej).
3. Wyrok jest adekwatny do sytuacji. W prawie penalizuje sie nie tylko efekt, ale również nastawienie sprawcy. Czym innym jest osoba powodująca wypadek, czym innym człowiek który świadomie z premedytacją doprowadza do podobnego uszczerbku na zdrowiu.
4. Poczytaj sobie
  • Odpowiedz
nie chce bronic tego babska z auta bo mogla uzywac telefonu czy cokolwiek ale jak baba jedzie sciezka rowerowa to zawsze po zlej stronie albo srodkiem i tu tez pewnie bylo tak samo winne tak naprawde sa te 3 kobiety


@firyt: o czym ty w ogóle piszesz, to były zawodowe kolarki które były w czasie wypadku bodajże w szerokiej kadrze kolarskiej na igrzyska w Tokio
  • Odpowiedz
@rudyba: #!$%@?, chociaz tyle szczescia, warto wspomniec ze wezwanie odebralem tydzien temu, i na ten odpis tez juz tyle czekam xD dzisiaj jak zrobilem telefon do sadu to jeszcze na mnie nakrzyczala baba ze sie dobijam od srody (w ogole to ze #!$%@? wiedziala to szczyt bezczelnosci bo doskonale wiedziala ze to ja dzwonie), nawet zaproponowalem ze sam podejde bo mam 10 minut z buta do nich to oczywiscie nie bo
  • Odpowiedz