Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że dawno nic mnie tak nie wkurzyło, jak cały czas debilnie działające sądy.
W tym kraju mozesz kogoś prawie zabić, robić inwalidę do końca życia z 2 osób .... a dostaniesz rok w zawieszaniu na 3 lata (wystarczy normalnie żyć) i masz czysta kartotekę, jak by się nic nie stało.
A wina jest oczywista, sąd nie ma wątpliwości, kobieta która spowodowała wypadek, nie zamierza nawet przepraszać i podobno nawet w grę wchodzi odwołanie od żadnego wyroku.
Dodatkowo kancelaria jest zadowolona, że uzysakano taki gówniany wyrok w zaledwie 3 lata XDDDD
Przez te 3 lata, kiedy rehabilitacja jest najwazniejsza, nawet nie można oficjalnie chyba wystąpić o odszkodowanie (sprawa w toku, więc nie ma winnego), a nawet próbowac uzyskać kasę od sprawczyni - ten sam powód.
Gdyby one nie były znane, to zwykły człowiek by się bujał ile z 5 lat, bez kasy na rehabilitację?
#!$%@? #!$%@?, jakie to państwo jest beznadziejne. Idź pan w #!$%@?!

https://www.facebook.com/KancelariaAnczykowski/posts/782588150537301?ref=embed_post
https://pomagam.pl/kasia_rita
https://sport.tvp.pl/48340917/samochod-wjechal-w-kolarki-rita-malinkiewicz-w-stanie-ciezkim

#polska #panstwozdykty #kolarstwo #sport #wypadek #stopcham
text - Powiem Wam, że dawno nic mnie tak nie wkurzyło, jak cały czas debilnie działaj...

źródło: polska2023

Pobierz
  • 34
@text: chłopie ten kraj jest #!$%@? z dykty. Mój wujas remontował dom i firma co mu okna wprawiała i zamawiała tak to #!$%@?, że masakra.
1. Każde okno uszkodzone
2. Każde okno źle wprawione - że ja jak się na tym nie znam to powiedziałem "panie kto to panu tak #!$%@?ł"

Chciał normalnie, żeby firma zabrała sobie te okna, oddała hajs i #!$%@?ła.
A firma powiedziaa to idź do sądu.

Ponad
@text: Za dwa tygodnie mam sprawę rozwodową, dostałem świstek na stawiennictwo i co? Odpisu z akt mi nie przysłali, a ja jeszcze muszę czekać na papier żeby iść do adwokata, pewnie im to tydzień zajmie i #!$%@? będzie a nie pismo pisane, tragedia.
@text: W Polsce prawo to ogólnie jest iluzja. To taka bariera psychologiczna która trzyma większość normalnych (placacych rachunki mających rodziny itd) za ryj ale kiedy zaczyna się naprawdę odwalac to okazuje sie ze panstwo nie ma dla ciebie żadnej dźwigni. Zamieniasz 2 osoby w kaleki i co ci zrobią? Pobijesz kogoś na śmierć i co ci zrobią? Posiedzisz rok i wrócisz do pracy na budowie czy w osiedlowym sklepie. Nie licząc
Przez te 3 lata, kiedy rehabilitacja jest najwazniejsza, nawet nie można oficjalnie chyba wystąpić o odszkodowanie (sprawa w toku, więc nie ma winnego), a nawet próbowac uzyskać kasę od sprawczyni - ten sam powód.


@text: cieszy się bo primo na polskie warunki nie jest to wyjątkowo długie postępowanie, a po drugie ustalenie winy otwiera drogę do dochodzenia wszystkich roszczeń związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem, rentą itd. Inna sprawa, czy ten pełnomocnik zrobił
@gordoniss mnie sąd szukał przez 4 lata, aby mi dostarczyć pozew. Nie, ze się ukrywałam, ja nie wiedziałam, ze ktoś mnie pozwał, po prostu wyprowadziłam się w międzyczasie, nie zameldowałam się w nowym miejscu, ale za to otworzyłam firmę, opłacałam ZUSy i podatki, wiec adres był na wyciągnięcie ręki. Im zajęło 4 lata zwrócenie się do Skarbówki o adres.

A najlepsze, ze jak już mi dostarczyli ten pozew to w papierach była
@text: w sądach i wokół nich siedzą przyjaciele komuchów. Komuchy mają firmy, robią wały i jak coś się nie podoba, to mówią „niech pan se idzie do sądu hehe”.

Kancelarie prawnicze też są często przyjacielami komuchów.

I potem mamy właśnie takie sytuacje jak powyżej.

Mojego dziadka i innych oszukali, jak zapadł wyrok, gdzie oszuści wyłudzili 120 000 zł kilkanaście lat temu, to dziadek już sobie w grobie odpoczywał. Tak szybko wszystko