Wpis z mikrobloga

338 070 + 253 + 4 = 338 327

Z okazji święta należało dogodzić boskiemu ciałku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Był lodzik od miłej pani w Sokołowie Podlaskim, coś co nawet obok kebaba nie leżało w jakiejś knajpie przy cpn w Broku, i zajebisty gotowany sernik ze słonym karmelem, bez rodzynek, w Różanie. Nawet obyło się bez niespodziewanego zrzutu, więc się chyba przyjęło ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bez większego pomysłu na trasę, bo w żadnym IC nie było dostępnego biletu na rower, więc byle przed siebie po #kwadraty z kolejami mazowieckimi.
Niebieski maluszek urósł do 62x62 ʕʔ
Wiatr nie chciał współpracować, ale tragedii nie było. Kilkanaście kilometrów piachów za Różanem wyzwoliło fale dźwiękowe niczym pan gąsienica o ministrze zero. Generalnie było pchane, a jak już trafiło się jechane to była to bardziej karykatura jazdy i walka o utrzymanie równowagi xD jak za tydzień tak będą wyglądały odcinki w ramach MG500 to ja pinkolę (°°
50 km przed końcem trasy skończyła mi się woda, więc zrobiło się nieciekawie, ale cud normalnie, otwarty sklep się trafił, więc w efekcie ostatnie 25 km jechałem już opity niczym Kwaśniewski na Filipinach ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #200km #roadplus #rower

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 338 070 + 253 + 4 = 338 327

Z okazji święta należało dogodzić bosk...

źródło: Screenshot_20230608-224445-636

Pobierz
  • 14
Generalnie było pchane, a jak już trafiło się jechane to była to bardziej karykatura jazdy i walka o utrzymanie równowagi xD jak za tydzień tak będą wyglądały odcinki w ramach MG500 to ja pinkolę (°°


@StulejmanWielki: łączę się w bólu, a właściwie, to będę się łączył za 9 dni xD