Wpis z mikrobloga

w okresie dojrzewania pojawiło mi sie to cos. Lekarze specjalisci dotad nie wiedza co. Przez rowiesnikow byl obiektem zartow z tego powodu. Moj problem stanowil obrzydzenie przy kontakcie z kobietami. Rodzicow nie bylo stac na prywatne leczenie. Tak o to zostalem #przegryw z mocno zniszczona psychika, bo nikt nie potrafil mnie zaakceptowac z tym czyms. Nie mialem na to zadnego wplywu.
t.....w - w okresie dojrzewania pojawiło mi sie to cos. Lekarze specjalisci dotad nie...

źródło: temp_file.png1663728132294003098

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@tekserew: Kur*a opie! Ale taguj +18! Bydlaka tak pokazywać! Tu dzieci są! xD

A teraz na poważnie - zmień dermatologa. Na porządnego. Jak miasto z uczelnią medyczną - to do kliniki dermatologii. Stado studentów się przy okazji nauczy czegoś na tobie.
Jak zadupie, to niestety prywatnie.
Jak się wykluczy podstawowe / częste choroby - alergie, infekcje, tło układowe, endokrynologiczne, to jednym z kolejnych kroków powinna być biopsja ora bardziej zaawansowane badania
  • Odpowiedz
@tekserew: po pierwsze zmien dermatologa, a zanim do niego pojdziesz wstaw to na reddita i w rozmowie zasugeruj mu, ze poprzedni lekarze powiedzieli ze to moze byc <tutaj diagnoza internetowa> ale nie mogli sie zdecydowac. Brzmi glupio, ale ja w taki sposob odkrylam ze mam endometrioze xD ciezko ci cos doradzic nie wiedzac co to jest, bo moze to byc AZS, grzybica, alergia (mozna miec nawet alergie na wode) a niektore
  • Odpowiedz
  • 0
@Scarface83

@tekserew: to nie zapalenie mieszków włosowych ? Tak internet mówi


Ja mam zapalenie mieszków włosowych i tak to nie wygląda. Zresztą lekarz dermatolog po pierwszej wizycie mi to zdiagnozował. Nie da się tego wyleczyć i raz wygląda lepiej raz trochę gorzej, ale zawsze i tak i tak o wiele wiele lepiej niż u OPa.
  • Odpowiedz
@tekserew: atopowe zapalenie skóry albo inna choroba autoimmunologiczna. Jak chcesz namiar na bardzo dobrego prywatnego lekarza, który Ci to ogarnie w 2-3 tygodnie leczenia bez żadnych gównianych sterydów niszczących bebechy i dających przebarwienia skóry to daj znać na priv.

Z doświadczenia z dzieckiem wiem, że po przerobieniu 20-25 prywatnych dermatologów trafienie na kogoś kto faktycznie się zna na swoim fachu graniczy z cudem i na pewno taki ktoś ma własny gabinet,
  • Odpowiedz
Paznokcie masz zdrowe? Łokcie jak wyglądają? Swędzi Cię to czy tylko średnio wyglada? Ktoś w rodzinie miał problemy ze skórą?
Może to być jak pisali wczesniej, łuszczyca, albo podstępny LiHUI czyli liszaj płaski, który niestety jest chorobą autoimmunologiczną ale da się to zahamować. Walcz i głowa do góry. Z fartem
  • Odpowiedz
Wygląda jak łuszczyca. Warto pobrać wycinek skóry do badania (czasem trzeba więcej niż raz, aby postawić diagnozę) i zrobić rentgen stawów, bo tam też mogą być charakterystyczne zmiany mogące potwierdzić rozpoznanie.
  • Odpowiedz
@tekserew #!$%@? i współczuję. Miałem w podstawówce kolegę z podobnym problemem. Jego się zwyczajnie wszyscy bali bo myśleli że ma łuszczycę albo coś. Co ciekawe ułożył sobie życie i ma teraz nawet gromadkę dzieci. Powodzenia
  • Odpowiedz
@tekserew Nikt się takim czymś nie przejmuje xD
Byłeś po prostu #!$%@? i nic więcej. Co najwyżej mógłbyś nosić ksywkę aligator, albo t-rex i dalej się ze wszystkimi dogadywać. Miałem w gimnazjum dwóch gości z niepełnosprawnościami. Jeden wyglądał jak krzywy karzeł, a mimo to był jednym z popularniejszych gości i wszystkie dziołchy z nim gadaly, drugi się jąkał cały czas ale był dobrym chłopcem i nikt mu nigdy z tego powodu nie
  • Odpowiedz
@tekserew dodaj wpis na grupie ZIOŁOLECZNICTWO I DOMOWA APTEKA na Fejsie. Duża grupa ludzi, która naprawdę zna się na różnych chorobach i naturaterapii, napewno coś ci doradzą. Wiele osób znajduje tam rozwiązanie różnych problemów dermatologicznych a przyczyną często są pasożyty...Spróbuj.
  • Odpowiedz
@tekserew: Tez mialem kiedys cos takiego za dzieciaka w peaku mialem to na całej łydce
Z tego co pamietam to mega swędzialo a przez to ze to drapałem to mialem az strupy na tym.
Pomogły dopiero jakieś maści ze sterydami czy cos takiego xd
edit o ile dobrze pamietam to pojawialo sie w okresie jesien-zima a na wiosne to zanikało
  • Odpowiedz
@Gusmag

#!$%@? tą fotę na reddita i poczekaj. Chłopaki może podpowiedzą bo też zmagają się z chorobami, których lekarze nie znają.


Tak mi się przypomniał Twój komentarz, bo mam znajomą, której znajomi nie są w stanie zdiagnozować choroby. Nie znam się na reddicie - podpowiesz mi w jakie miejsce to wrzucić? Jest jakiś subreddit do tego? Dzięki!
  • Odpowiedz