Wpis z mikrobloga

@hyperlink: dzieci kochane. Ta kobieta ma 77 lat. To, że się nie daje, jest na scenie i jeszcze udziela się na social mediach to tylko pogratulować. To, że robi to nie tak jak młode osoby które urodziły się z komórką w ręku nie znaczy że nie należy jej się ukłon że jeszcze się jej chce. Zazdroszczę siły i małego zgrażynienia, bo pewnie jak osiągnę 50 lat to mój mózg wyparuje i
To, że się nie daje, jest na scenie i jeszcze udziela się na social mediach to tylko pogratulować.


@Jowo: To też z tego powodu, że wybrała praktycznie brak składek i minimalną emertyturę i teraz musi grać. To był jej wybór, ale teraz trochę przymus, że musi grać jeśli chce utrzymać sensowny poziom zycia. No i jednak osoby intligentne jak Andrzej Seweryn starzeją się trochę bardziej z godnością niż osoby bazujące na
Dzisiaj przemawiałem w Łukowie. Przede mną przemawiali inni. Ale to mnie lud słuchał. Słuchają mnie od lat 80, gdzie ja, ja elektryk komunę obaliłem. Wy tu w Łukowie wiecie kim ja jestem. Łuków to jest nic proszę państwa, ja byłem w Nowy Jork i ten...Moskwa byłem tam i ja mówiłem im co robić. Pan pre... prezydent amerykański to mnie zapraszał do domu. Tutaj macie w tym Łukowie artystów. Ja proszę państwa to