Wpis z mikrobloga

Wystarczy 5 minut rozmowy z osobą która ma mały total, żeby dowiedzieć się dlaczego właśnie tyle dźwiga, żeby sobie nie słodzić (mam total lekko ponad średnią krajową) wystarczy 5 minut konwersacji z moi sąsiadem który dźwiga prawie dwa razy tyle co ja, abym zobaczył że jest na wyższym poziomie intelektualnym,przedsiębiorczym i ergonomicznym niż ja, w skrócie :prezentuje wyższy poziom rozwoju niż moja osoba. Im jestem starszy tym bardziej widzę że świat jest sprawiedliwy, a debiuty weryfikuje każdego.
Kiedy ktoś Ci #!$%@? że mało dźwiga to w 99% przypadków jest leniwy, zadaj takiej osobie pytanie "co zrobiłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy żeby targać więcej?" gwarantuje Ci że zapanuje cisza, albo dostaniesz jak że zajebistą kontre " no bo no bo". #!$%@?, uczcie się, inwestujcie w siebie, aby prezentować wyższy poziom człowieka niż prezentujecie aktualnie bo to jedyna droga do lepszego jutra. #oswiadczenie #motywacja #wygryw #lifehack #silownia #mikrokoksy #pdk
  • 22
  • Odpowiedz
@S_M_I_T_H: Wiem ze pdk i sam dzwigam jak najwiecej, ale wygrywami prawdziwymi i tak sa ci co pojda pocwiczyc na silowni dla kondycji, low bf, #!$%@? cardio a nie jakies bydlo hodowane na mieso, ktore predzej czy pozniej bedzie miec kontuzje i #!$%@? trafi to co budowali xD

Wygryw nadchodzi wtedy gdy sobie uswiadamiasz, ze zdrowie jest wazniejsze a jedyne osoby, ktore doceniaja ile bierzesz na klate to inni faceci z
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Wole plywanie z tego powodu, bieganie i rower mi nie podeszly i od razu po basenie prysznic i elo, odpada tez wiecej prania i nie trzeba miejsca na rower miec.

Btw jak ktos chce byc duzy to i tak większą różnice zrobią sterydy dieta i sen niz ciezar. Znam ludzi większych 2x niz ja cwiczyc 2x mniejszym ciezarem bez progresji.

Przy pierwszej kontuzji czy urazie lezac u fizjoterapeuty przypomnisz sobie
  • Odpowiedz
@jegertilbake: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYPIERDA... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE
  • Odpowiedz
@jegertilbake: ale jak ktoś naprawdę chce dźwigać, to co? Nastraszysz go kontuzją? No niezbyt, bo jednak więcej jest ich w takiej piłce nożnej. W sztukach walki też można się nieźle połamać.
Poza tym wizyty u fizjoterapeuty, to raczej bardzo rozsądne podejście i konieczność jak ktoś chce się stale rozwijać w jakimkolwiek sporcie, również w kwestiach sylwetkowych.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: No jak ktoś ćwiczy kulturystykę, a nie trójbój to tak będzie większy. Co nie zmienia faktu, że np. gość 85 kg wagi trojbojarza #!$%@? łatwo 200 kg, a byk co pod hipertrofię 110 kg wagi, ledwo 180 na klatę zrobi.
  • Odpowiedz
@Bushtren: bez przesady z tą łatwością... wg openpowerlifting.org w kategorii do 82,5kg jest 8 osób w Polsce, które oficjalnie wycisnęły 200kg i powyżej, w 75kg są już tylko 3 i nikt poniżej tej wagi. Nawet poszerzając zakresy, to w kategorii do 90 dalej jest to ledwie 29 osób. Nawet rozszerzając to o gym lifty jest to dalej elitarny wynik. Ja osobiście nie widziałem, aby ktoś "lekki" cisnął tyle na siłowni (chyba
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Kurczak z ryzem codziennie to dieta dla debili ukladana przez debili 15 lat temu na forach kfd. W kazdym razie jak dla ciebie duzy biceps i klata to wiekszy priorytet niz zdrowe serce czy stawy no to pozdrawiam, bo dla mnie tez
  • Odpowiedz
W kazdym razie jak dla ciebie duzy biceps i klata to wiekszy priorytet niz zdrowe serce czy stawy


@jegertilbake: przecież jedno może iść z drugim w parze, wystarczy nie być debilem idącym w skrajności...
  • Odpowiedz