Wpis z mikrobloga

możesz go masakrować faktami, logiką i nauką, ale ta "racjonalna" strona kompasu politycznego woli się zesrać w komentarzach pod jakimkolwiek znaleziskiem z udziałem osób transpłciowych niż po prostu przestać ich nienawidzić

@ananasowy: Łysenkizm nie ma nic wspólnego z faktami, logiką ani nauką, tak samo jak to, czy ktoś nienawidzi albo nawidzi "osoby transpłciowe", bo wbrew temu co tobie wmówiono, miłością i akceptacją nie zmienisz praw natury i kodu genetycznego.
@ananasowy: Fakty są takie, że istnieje tożsamość płciowa i istnieje płeć biologiczna.

==============
początek myśli o której możesz ze mną polemizować bo nie jestem jej w 100% pewny a wydaje mi się logiczna
==============
Tożsamość płciowa wynika z płci biologicznej
Jeżeli tożsamość płciowa nie jest identyczna co płeć biologiczna to mamy docenienia z zaburzeniem/chorobą i należy ten problem jakoś rozwiązać dla własnego dobra np. korektą płci
Jeżeli tożsamość płciowa jest przez
@ananasowy: a czemu lewaki nie mogą przyjąć oficjalnej narracji np do dokumentów że ktoś urodził się kobietą/mężczyzną a potem sobie uroił że jest niebinarnym they we jednorożcem? Mi to szczerze mówiąc wisi kto jak się określa ale mówienie że facet może być w ciąży to jest komedia i nawet wy na pewno w głębi lewackiego serca wiecie jak debilnie to brzmi. XD
@ananasowy: gender to nie sex, no chyba że chodzi o osoby transgender, które nie tylko próbują zmienić płeć społeczną ale także i upodobnić się do przeciwnej płci biologicznej (branie hormonów by uzyskać fizyczny wygląd przeciwnej płci, operacje tworzące neowaginy i neopenisy, ucinanie piersi u transmężczyzn lub sztuczne piersi dla transkobiet)
a czemu lewaki nie mogą przyjąć oficjalnej narracji np do dokumentów że ktoś urodził się kobietą/mężczyzną a potem sobie uroił że jest niebinarnym they we jednorożcem?


@imargam_2137: bo nikt nie uważa, że jest mitycznym zwierzęciem. To narracja stworzona przez ludzi takich jak ty, którzy gardzą innymi. Miej resztki godności i nie udawaj teraz, że tego jednorożca to wcisnąłeś tak z dupy. Od dawna transfoby porównują transpłciowość do "myślenia, że jest się