Wpis z mikrobloga

@kodecss: Hejo, Wykopek z małą firmą ale z własnymi maszynami z chęcią by się podjął. Nie powiem, obecnie jest trochę załamanie rynku i każde zlecenie na wagę złota. Jak chcesz to mogę ci wycenić jeśli podasz przybliżone wymiary i wymagania. Taką szafeczkę to można na palecie gotową wysłać. Zabudowy czy kuchnie już trochę ciężej ale też są pewne opcje.
No to jest inna sprawa, że te meble z płyty to naprawdę nie wymagają jakichś magicznych umiejętności obróbki drewna... Trzeba tylko umieć dwa dodać do dwóch tak żeby wyszło cztery.


@pietryna123: Zaprawdę powiadam Ci, nie wiesz co piszesz. Nie uogólniaj, bo mebel meblowi nierówny.

I boli mnie, bo myślę o budowie domu i najchętniej to te meble bym ogarnął sobie sam, tylko pracując normalnie na etacie to trudno coś ugrać czasowo
Nie uogólniaj, bo mebel meblowi nierówny.


@marcel_pijak: Musisz przedstawić jakieś konkretne przykłady. Uważam, że współczesne zabudowy kuchenne bądź wnękowe są prymitywne i banalne do wykonania własnymi siłami. Problem się robi przy krzywoliniowych elementach bo tu potrzeba mieć choćby frezarke i umieć jej użyć (albo zamówić u kogoś kto ma), a potem to np. okleić, czego okleinarka automatyczna już nie zrobi.
Jeśli mebel ma być z płyty i być prostopadłościenny to jest