Wpis z mikrobloga

Szanuje chadów, aktorów itd., że się nie #!$%@?ą i biorą sobie młode laski. Taki 60 letni Pazura ma żonę, 35 letnią blond cipcie, a poznali się jak ona miała 21 lat, a Pazura 46. Ciekawe co jego koleżanki z rocznika na to. Podstarzałe babki z cyckami-flakami, zgorzkniałe a ten się odmładza ładniutką blondynką 25 lat młodszą. Szanuję.

#zwiazki #rozowepaski #przegryw #gigachad #chad
rysiekryszard - Szanuje chadów, aktorów itd., że się nie #!$%@?ą i biorą sobie młode ...

źródło: gf-vRak-rgDN-TxRx_cezary-pazura-i-edyta-pazura-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@gonzo91: na jakiej konkretnej bombie? xD
Od zawsze szczupły, wysportowany, teraz leci pewnie na TRT albo trochę więcej i po prostu trenuje przes ten cały czas, aby utrzymać formę.
  • Odpowiedz
Prawdziwej miłości i tak nigdy nie znajdzie,


@WedkaKrillsona:
A co to ta "prawdziwa" miłość?
Jak ktoś z kimś jest i im razem dobrze to jest to prawdziwe. Nie ma znaczenia jak ktoś to nazwie.
  • Odpowiedz
@gonzo91: @szmichal taa, oczywiście leci tam pewnie master, prima i tren w dawkach sportowych xD
Jak bomba, to co najwyżej do 400-500mg teścia. On naprawdę nie wygląda jakby tam leciało nie wiadomo ile. Wiek znaczenia nie ma. Znaczenie ma przeszłość i konsekwencja w trzymaniu diety i treningu.
  • Odpowiedz
@Saprofit: pomiędzy TRT a 500, jest spora różnica i to daje ogromną przewagę nad nie braniem niczego. Nigdy by nie utrzymał swojej formy w tym wieku, będąc naturalem. A sporo pewnie też jej zbudował na wspomaganiu będąc mlodszym.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: generalnie szacun dla niego za młodszą, zresztą jej to też się opłacało, bo zainwestował w nią jak widać na zdjęciach sprzed lat.

Nie zmienia to faktu, że tak jak mówi @gonzo91: on jest na konkretnej bombie, do tego na pewno korzysta z Medycyny estetycznej. W jakimś wywiadzie się przyznał, że się boi, że ona go zostawi dla młodszego.

@Saprofit: @p7rk:
  • Odpowiedz
Studiowałem z jej siostrą (Obecnej partnerki Pazury), prywatnie to podobno bardzo spoko gość.


@kapitan_mineta: "Zawsze marzyła mi się siostra... Za to mam trzech starszych braci."

Chyba zostałeś oszukany.
  • Odpowiedz