Wpis z mikrobloga

czy mogę mieć chore serce? jeżdżę na rowerze 20km bez zajakniecia czasami wydaje mi się że jak pomyślę w trakcie jazdy mam dodatkowe skurcze serca, ale poza stresem nie tracę świadomości i nie mdleje, jak dużo siedzę w domu to uciska mnie w klatce piersiowej albo czuje opuchnięta pierś z lewej strony nie wspomnę o guli w gardle... sam już nie wiem jak mam żyć, myślałem że mam z tym spokój ale przyszło że zdwojoną siła...

#nerwica #choroby #serce #leki #porada #pomoc #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 20
  • 0
@BackInBlack miałem już EKG co prawda dosyć dawno ale za dużo się nie zmieniło raczej wszystko w porządku osłuchanie też ok tylko psychicznie nie daje sobie z tym rady bo wydaje mi się że jednak ze mną jest coś nie tak... ;(
  • 0
@Melancholijny_Czlek ostatnio miałem okres gdzie miałem okazję na nowo zobaczyć ludzi ze swojej szkoły itd na kilka tygodni z powodu szczęścia nie czułem się tak źle kilka razy w tygodniu może pojedyncze dodatkowe skurcze ale żadnych gniecen ani ucisków a teraz znowu dramat
  • 0
@Jamniki2 Ile ja bym dał żeby tego nie mieć i wiesc życie sprzed tego gówna matko.... niby jestem pewny że to to ale z każdym innym uderzeniem serca z każda niepewnością uświadamiam sobie jakby to mialbyc mój koniec a nie chce przecież tego jeszcze dużo mnie w życiu czeka tego najbardziej się boje, że nie zdążę
  • 0
@retropedro666 co to znaczy jak się objawia u ciebie i czy to groźne? ja mam coś takiego jakbym miał przełyk zapowietrzony i czuję jakby coś pośrodku klatki jakby powietrze albo przepływająca krew.
@HxRT0301: nerwica kolego… odwiedź psychiatrę bo nie warto się męczyć i wydawać kasy na lekarzy. Jedyne badanie co bym polecał zrobić to echo serca ponieważ tutaj wyjdzie czy jest git ale tylko to jedno badanie. Dodatkowo wejdź na YouTube i obejrz sobie playliste „odburzanie według DivoVica”, mi bardzo pomogła w walce z nerwicą. Odkąd leczę nerwice to strach o własne zdrowie minął i tak samo dodatkowe skurcze serducha