Wpis z mikrobloga

Że też ludzie nie wstydzą się w 2023 roku wypisywać takie bluepillowe banialuki i jeszcze 2 tysiące ludzi to lajkuje xD
Oczywiście wiadomo, że kobiety najbardziej podniecają się gdy widzą jak chłop zmywa naczynia, może faceci nie powinni ograniczać stosowania tego do żony z dziećmi tylko od razu najskuteczniej jest walić takie teksty dziewczynom na imprezach by wywołać w nich eksplozje niepohamowanego napięcia seksualnego?
Najlepiej iść do klubu i tak zagadać do dziewczyny "Cześć, jestem Przemek, ostatnio brakuje mi intymności jaka może być między dwojgiem ludzi i pomyślałem, że może uda mi się ją osiągnąć z tobą? wiem, że dzisiaj jest piątek i jesteś zmęczona po tygodniu w pracy, więc może pójdziemy do ciebie na noc, zetrę ci kurze z szafek, zamówię coś do jedzenia, a Ty w tym czasie poleżysz i potem spędzimy trochę czasu razem", myślicie, że w ten sposób wywołuje się w kobiecie kipiące pożądanie skutkujące niezapomnianym "ruchaniem życia"? Bo może Julka na twitterze ma racje, że to tak działa?

#bluepill #redpill #blackpill #przegryw #gimper #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
Bananek2 - Że też ludzie nie wstydzą się w 2023 roku wypisywać takie bluepillowe bani...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 15
  • 0
@Al-3_x: wiadomo, że istnieją blokady, które uniemożliwiają ten udany seks, ale jest duża różnica między czynnikami, który coś blokują, a tymi które coś zapewniają. To tak jakby zapewniać kogoś, że przeżyje z żoną zajebisty miesiąc miodowy jak wybierze się na wczasy, na których jest zapewniony nocleg z zadaszeniem, dostępem do toalety i panuje temperatura powyżej zero stopni Celsjusza. Zabierz żonę na wycieczkę, która spełnia te trzy punkty, a żona będzie zachwycona
@Bananek2: Co? Nie w tym rzecz. Wiadomo, że nikogo nie wyrwiesz na ofertę sprzątania kurzu w pokoju. Gdy jednak jesteś już w trwałym związku i jest między wami dobra chemia, ale żona rzeczywiście czuje się zbyt wykończona na seks to wtedy pomoc w jej domowych czynnościach rzeczywiście pozwoliłoby jej zregenerować siły. To nie tak, że ją to podnieci czy coś xD

Z drugiej strony sama może też odczuwać potrzebę zaspokojenia seksualnego
@Bananek2: To jest typowy virtue signaling, gada się jakieś pięknie brzmiące banialuki które nie działają ale wszyscy się lajkują i jest cudownie. A życie swoje. Dlatego nie ma sensu gadać o takich rzeczach publicznie bo ludzie cię zjedzą.
@Nostrian

Niebieska pigułka istnieje też dla kobiet jakie znacznie mniej chętnie wychodzą ze strefy komfortu, nie muszą tego robić.

Nie istnieje imo. Laski które mówią, że liczy się wnętrze robią sobie operacje plastyczne albo stosują filtry. Laski które gadają, żeby je nie traktować jak obiekt seksualny wrzucają przeseksualizowane zdjęcie swojej dupy na insta albo tinderze.

Powiem szczerze sam długo myślałem jak to działa, jak można być aż tak niespójny ale zauważyłem że
@Bananek2: To widzę, że #rozowypasek porządnie odkleiło. Generalnie największy problem z tymi wszystkimi julkami twitterowymi jest taki, że one żyją swoimi wręcz naiwnymi nastoletnimi jakimiś feministycznymi marzeniami o związku zacierając totalnie to jak wygląda realne życie w ich fantazjach nie ma miejsca nawet na to, że facet też może być zmęczony. @Little_Makak Nie spermiarzy a innych julek które klikną lubię to
Nie spermiarzy a innych julek które klikną lubię to

@Cztero0404: Powiedz mi kto wydaje pieniądze na z góry przegrane randki? kto jest latami w frenzonie? Kto inwestuje w związek 90% zasobów? Koleżanki juleczki czy SPERMIARZE?
@Bananek2: Czy Ty porównujesz, wspierająca relacje, dorosłych ludzi, do numerku w klubie, nieznanych lludzi?

Pożyj w związku trochę zamiast walić konia, to zobaczysz, że autor tweeta ma sporo racji.
@Bananek2: Julka dobrze mówi. Aby lepiej realizować potrzeby wyższego rzędu z piramidy Maslowa, należy zadbać o potrzeby niższego rzędu. Odciążenie partnerki z codziennych obowiązków pozwoli jej zregenerować siły, które może przeznaczyć na wspólną intymność.