Wpis z mikrobloga

@RzutKamieniem: ale mordo wypowiadali się przedstawiciele przeróżnych grup społecznych, zawodowych i organizacji i zwracali uwagę na problemy z obecną władzą, a nie mówili tylko o swoim niezadowoleniu, więc o czym ty piszesz? A tak btw to przytaczana Julka to adwokatka i działaczka społeczna, która z tego co pamiętam pomaga ludziom poszkodowanym przez pis
miałem głosować na KO, ale po przemówieniu BABY zmieniłem zdanie, głosuję na konfederację. Róbcie tak dalej a PiS wygra wybory!


@hesus: nie owijaj w bawełnę - zawsze chciałeś głosować na konfe bez względu na czyjeś wypowiedzi XD. A w drugiej turze duda XD
@Zapomniane_Haslo: a dlaczego nie ma być kontekstu międzynarodowego? W erze postępującej globalizacji Polska ma zostać samotną wyspą? XD Kontekst międzynarodowy przywołuję też ze względu na to, że Leszke w 1989 roku przemawiał w kongresie USA, a teraz stosunkowo niedługo po tym wystąpieniu Departament Stanu USA musiał ostro reagować na zapędy pissowców

No tak, w Polsce nie ma wolności ani demokracji :D


@Zapomniane_Haslo: trollujesz prawda :D trójpodziału władzy nie ma od
haha chłop dodaj śmieszną minkę do tekstu na ktorego nie ma argumentu beka


@calinowski: przecież napisałem wyżej argumenty - to nie był marsz Tuska, tylko całej opozycji i ludzi niezadowolonych z władzy, więc jak ktoś z krytykujących wybiera przemowę jednej osoby i twierdzi, że pod jej hasłami szli wszyscy to jest to śmieszne jak na obrazku( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bylem_zielonko: borze muj borze… kiedyś byliśmy potęga na „arenie międzynarodowej” bo mówiliśmy to co chce usłyszeć Moskwa i Berlin a teraz „ze wszystkimi pokłóceni” chociaż tego drugiego jakoś nie widać
Walka polityków o władze w sadownictwie, no tego nigdzie nie ma… tzn jest w każdym kraju ale to że sady są maksymalnie protuskowe, jakoś też takim jak ty nie przeszkadza
Chcecie to idźcie zagłosujcie na opozycje, wtedy ona wygra a PiS
spoko, przy okazji marszu niepodległości posłużę się Twoim komentarzem, kiedy Ty i Tobie podobni będą pisali coś o faszystach xD


@Glikol_Propylenowy: mówisz, że będziesz pod szyldem ONR miał ból dupy, że ktoś mówi o faszystach? Ciebie tutaj boli dupa, że feministki czy Leszke mają prawo głosu na publicznej demonstracji ¯\(ツ)/¯.

ale wypowiadały się osoby za nobilitacja Tuska, on to firmuje


@brednyk: No i agitowali za nim, czy po prostu we