Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam ponad 20 lat, za niedługo wyprowadzam się z domu ale niestety jeszcze jestem w domu rodzinnym. Matka raczej stroni od lekarzy, psychologów itd, preferuje "naturalne" formy leczenia. Ale była u jakiejś doktor w #krakow do której ponoć przyjeżdża jakiś dalejlama. No i matka mnie tam wysłała i dzisiaj tam byłem, bo on tam podobno pomaga z problemami itd.
Dla mnie to skok na kasę, bo to kilka stów za taki "rytułał". Ale myślę sobie, że skoro mamie tak zależy to żeby nie było, spróbuję i tam pojadę, chociaż nie wierzę za bardzo w takie rzeczy.
Pojechałem, trwało to z 15 minut, gość powiedział mi żebym do końca roku nie pływał i nie kupował czarnych ubrań, kazał mi przez 3 dni spać z paskiem od spodni pod poduszką i coś tam jeszcze. Przeczytał coś w swoim języku i dzwonił jakimś dzwonkiem, zapalił kadzidełko i to wszystko. 200 złotych.
Jak pisałem o tym mamie to wydawało mi się że też zauważy w tym jakiś rodzaj absurdu i komizmu ale nie, ona uważa że skoro tak powiedział to jest to bardzo ważne xd Tragedia
#rodzina #rodzice #dzieci #lekarz #medycyna #psychologia #religia #buddyzm #przemyslenia #bekazludzi #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ty wiesz w ogólw kim jest "dziecko"? Jak można o 20 letnim, dorosłym chłopie powiedzieć dziecko? :D 20 letni chłop ma od dwoch lat (bo od 18 r życia stajesz się dorosły i posiadasz dowód osobisty) oraz od dwóch lat ma pełną czynnosć prawną tj może legalnie podjąć zatrudnienie, wziąć kredyt, założyć firme, zdać prawo jazdy, głosować w wyborach, założyć rodzine i jak możesz taką osobe nazwac dzieckiem?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam taką znajomą, ale jej syn ma 13 lat i niestety, ale trochę mu to weszło. Jakieś energetyczne szmery bajery kadzidłem nad nim robili i czuł się lepiej. Najlepsze jest to,że laska jest turbo religijna, halloween, Harry Potter to zło, ale jakieś okadzania to już ok.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @giggle556: No właśnie to raczej układa się w dość logiczną całość. Matka, nie do końca wierząca w standardowe techniki leczenia czy psychologii, poznaje lekarkę, która opowiada jej o tym dalejlamie i nakszuje mi iść do niego. Myślę, że trzeba mieć z 3 IQ by nie powiązać tej historii w całość.

@Kotdog: No, to jest masakra. Myślę, że to kwestia tego w co wierzysz i co
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kotdog:... jak mu wmawiali że będzie się czuł lepiej to w to uwierzył i się poczuł lepiej. Ja osobiście w to nie wierzę ale też nie chciałem się z matką sprzeczać, za tydzień i tak się wyprowadzam planowo. Natomiast dużym szokiem dla mnie było, że tak w to uwierzyła, myślałem, że ma jakieś resztki racjonalnego myślenia. Mnie osobiście trochę to całe przedstawienie bawiło i myślałem, że
  • Odpowiedz
Ale była u jakiejś doktor w #krakow do której ponoć przyjeżdża jakiś dalejlama. Przeczytał coś w swoim języku i dzwonił jakimś dzwonkiem, zapalił kadzidełko i to wszystko. 200 złotych.


@mirko_anonim: ja go znam
Atreyu - >Ale była u jakiejś doktor w #krakow do której ponoć przyjeżdża jakiś dalejl...
  • Odpowiedz