Wpis z mikrobloga

@wredny_bombelek: I to wszystko jest organizowane przez NGO sponsorowane przez rząd Niemiec a teraz Niemcy chcą żebyśmy im płacili 20 000 euro za każdego nieprzyjętego islamiste? To wygląda na wał stulecia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek A oni nie mają żadnych wojsk? Unia wykastrowała te Państwa. Jak to jest możliwe że młode byczki, najeźdźcy OT tak sobie przypływają na pontonach a Państwo się nie broni? Od czego jest wojsko? Ba, my mamy jeszcze płacić kupę kasy lub przyjmować inżynierów xD przecież to są państwa upadle, które nie szanują własnych granic. Tymczasem eurokołchoz chce nam tych inżynierów podeslać abyśmy upadali razem z innymi Państwami, solidarnie xD
  • Odpowiedz
-murzyny wysiadają z gównołódek na południu włoch


@Onomatop: poprawka:

murzyny wysiadają z gównołódek na terenie Unii Europejskiej, ta sama unia będzie nam ewentualnie kiedyś kazać płacić 20 000 euro za nieprzyjętego murzyna z łódki
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: Ale wiesz że z roku na rok będzie ich coraz więcej i nawet jakby szczerze chcieć łamać prawo międzynarodowe, to nie starczy nabojów?
Jest to związane z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi i suszą, przez co plony w krajach południa są kilkukrotnie mniejsze. Ludzie uciekają przed głodem. Głodni ludzie są #!$%@?.
  • Odpowiedz
ale przynajmniej Polska jest uśmiechnięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tos-1_buratino: bo ci imigranci trafili na Lampeduse, a nie do Polski na lewych pisowskich wizach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz