Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: tu nie ogarniam, ta gówno organizacja "nigdy więcej" ogłosiła start w wyborach czy co? XD

W ogóle jak to jest, że jak jakaś lewicowa organizacja coś #!$%@? to "lewico zobaczycie w wyborach" a jak braun czy inny k0nfiarz coś #!$%@? to jest "mordo w momencie #!$%@? nie był k0nfederatom" albo "wybierz se swojom k0nfe bo różne som" XD
Pobierz
źródło: Screenshot_2023-06-03_09-34-11
@NaczelnyWoody: chyba nawet sam Mentzen powiedział, że Marciniak to kłamca xDD


Nie chyba, wczoraj wrzucałem screen z tego XD

echh, najkrótszy sojusz polityczny w historii, a jeszcze wczoraj rano czytałem, że może dzięki temu Marciniak zostanie europosłem z list Konfederacji xD


@Normie_Lurker: już widzę jakby Marciniak chciał startować z list partii, która chce #!$%@?ć Marcina Rolę na listy, której poseł jest agresorem i potrafi #!$%@?ć choinkę w urzędzie bo mu
Ale ta pseudo organizacja zniszczyła właśnie kariere osobie, która coś osiągnęła na arenie międzynarodowej i dosłownie "NIC" złego nie zrobiła. Żeby temu przyklaskiwac to trzeba być amebą

@czujek22: Jak się obracasz z Hitlerem i legitymizujesz go swoją mordą, to nie ma "nic nie zrobiła". Albo "no to racism", albo "nie dla żydów, gejów" - trzeba wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak braun czy inny k0nfiarz coś #!$%@? to jest "mordo w momencie #!$%@? nie był k0nfederatom" albo "wybierz se swojom k0nfe bo różne som"


@Kryspin013: Będąc w jakiejś grupie dostrzegamy indywidualne różnice. Nie będąc w danej grupie generalizujemy do wspólnego mianownika. Cheerleaderki znają się po imieniu i wiedzą o sobie wszystko; ty widzisz armię klonów.

EDIT: to działa w obie strony i zawsze. Ktoś kto jest lewicowy inaczej klasyfikuje różne
@Kryspin013: Będąc w jakiejś grupie dostrzegamy indywidualne różnice. Nie będąc w danej grupie generalizujemy do wspólnego mianownika. Cheerleaderki znają się po imieniu i wiedzą o sobie wszystko; ty widzisz armię klonów.


EDIT: to działa w obie strony i zawsze. Ktoś kto jest lewicowy inaczej klasyfikuje różne organizacje i widzi różnice pomiędzy nimi, niż ktoś z prawej strony gdzie lewak to lewak.


@Urajah: oczywiście, że tak. Zarzucam kucom hipokryzję ogólnie, ale
@WaveCreator: Mógłbym równie dobrze wyciągać polityków, którzy szeroko uśmiechali się na fotkach z putinem jednoszczesnie głosząc hasła pro lgbt. Tylko co mi to da ( ͡° ͜ʖ ͡°)