Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może polecić fajny program do czytania/słuchania książek? Teraz korzystałam z Legimi, ale niestety 40 zł miesięcznie to trochę za dużo dla mnie, nie czytam, aż tak dużo, żeby to mi się "zwróciło". Czytam na kindlu, więc fajnie gdyby można było eksportować książki. Audiobooki też są dla mnie ważne, a np. Legimi z tego co widziałam miało ubogą bibliotekę audio (albo po prostu nie było nic co by mnie interesowało xd)
Ktoś coś, może z trochę atrakcyjniejszą ceną?
#audiobook #ebook
  • 4
  • Odpowiedz
@AnnieChapman
Może dla tego, że to Kindle. Nie jestem pewien domyślamy się tylko, że to może być powodem mniejszej ilości pozycji audio. Legimi może nie jest Audioteką ale audiobooków w abonamencie jest całkiem sporo.
Jak obniżyć cenę? Abonament od operatora GSM, Do niedawna 31.05.2023 był kod zniżkowy -50% z CD-ACTION, podzielenie się abonamentem z kimś,, którego czytnik traktowany jest jako tablet np. Onyx Boox Leaf 2. Ten ostatni nie będzie miał również
  • Odpowiedz
  • 0
@tomislav3540: Fajna sprawa z tym kodem zniżkowym! Choć ja jestem jeszcze telefonami połączona z rodziną, bo na 3 telefony jest umowa, ale może dałoby się to zrobić. Choć chciałabym spróbować jeszcze jakiegoś programu, by móc sobie porównać. :)
  • Odpowiedz