Wpis z mikrobloga

i jakoś cała moja rodzina jest zdowa


@BOGUSLAW_WINDA: Wow tak jak i miliony innych ludzi w tym kraju. Wielkie osiągnięcie. To musi być dowód że szury mają racje. Niedługo to że w ogóle żyjecie będziecie uznawali jakimś sposobem za dowód że koncerny, lekarze i politycy kłamią.

a #!$%@? jaka w tym narodzie panuje tępota,


Patrząc na to co wypisujesz to też nasuwają mi się takie wnioski xD.
@cotyotymwiesz: ale ty wiesz ze gdyby od czasu spędzanego przed komputerem, godzin spania i energetyków zależało czy dostaniesz udaru w wieku 25 lat to połowa ludzi w tym wieku + wszyscy pracownicy korpo by byli już po udarze? xD
@deafpool poza tym, że się zaszczepiła, pewnie jadła kiedyś jabłko, stosowała antykoncepcję hormonalną, pokłóciła się z ojcem, zażywała ibuprom, spożywała alkohol, grała na komputerze.

Musze ci powiedzieć, opie, że jesteś albo głupi, albo po prostu jesteś obrzydliwy, pisząc takie rzeczy.
@deafpool:
Matołku, zwiększone problemy u młodych stwierdzono już w 2020 roku i opisywano dlaczego. Tylko maloty zwlaja wszystko na szczepienia, całkowicie ignorując fakt, ze covid u młodych dalej problemy bardziej po fakcie, aniżeli tuż po zarażaniu. Ale to już wam do narracji nie pasuje.
Ja miałem zapalenie mięśnia sercowego pod koniec tamtego roku. Podczas pandemii dużo alko, do tego szczepienia i w święta grypa, przed sylwestrem zaczęło boleć, kłucie w okolicy serca. Dopiero wychodzę na prostą, alko porzuciłem mam nadzieję ma zawsze, leci szósty miesiąc.
@deafpool @cotyotymwiesz